google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  PRASMET Sp. z o.o.
  PRASMET Sp. z o.o.

  PRASMET Sp. z o.o.


  Naszą specjalnością jest obróbka plastyczna, obróbka skrawaniem oraz obróbka narzędziowa – w tym elektrodrążenie.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  PRASMET Sp. z o.o.

  Spółka Prasmet oferuje kompleksowe usługi w zakresie:

  • obróbki detali na automatach tokarskich,
  • obróbki plastycznej metali na prasach automatycznych hydraulicznych,
  • projektowania, wykonania i wdrażania przyrządów tłoczących i wykrawających,
  • wykonywania części zamiennych w przyrządach - matryc, stempli itp. oraz
  • producenta czujników i wyłączników termicznych do pojazdów samochodowych. 

  Szczegółowy profil produkcji:

  • Obróbka plastyczna

  Wykonujemy elementy wykrawane oraz tłoczone przy zastosowaniu technologii dopasowanej do konkretnego detalu. Na park maszynowy działu obróbki plastycznej składają się: prasy automatyczne szybkobieżne hydrauliczne, mimośrodowe o nacisku do 100 ton, automaty gnąco-tłoczące typu Bihler GRM-80, GRM-50, AT-200, AZT-1, Wunsch.

  • Obróbka skrawaniem

  Wykonujemy detale toczone o średnicach od 2 do 50 mm. W skład parku maszynowego działu obróbki skrawaniem wchodzą: automaty CNC typu Deco 10, 13, ENC-164, MAHO CTX-400, automaty tokarskie krzywkowe.

  • Obróbka narzędziowa

  Elementem wyróżniającym firmę Prasmet Sp. z o.o. z innych firm o podobnym profilu produkcyjnym jest posiadana przez nas duża i doskonale wyposażona narzędziownia. Gwarantuje to skrócenie czasu postojów w wyniku awarii do absolutnego minimum. Nasz doświadczony zespół technologów zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem tłoczników, wykrojników oraz przyrządów wielozabiegowych. Projekt przyrządów wykonujemy w aplikacjach CAD 2D / 3D na podstawie rysunku docelowego detalu. Wykonujemy elementy na naszym parku maszynowym (m.in. frezarka CNC MAHO  Gildemeister DMU  60  z indeksowaną głowicą skrętną, frezarki konwencjonalne, elektrodrążeniena drążarkach drutowych firmy FANUC i AgieCharmilles, przepalarka do otworów startowych, szlifierki, tokarki). Wdrażamy wykonane przyrządy na własnym parku maszynowym lub u Klienta.

  • Elektrodrążenie

  Wykonujemy usługowo matryce, stemple oraz pozostałe elementy przyrządów na elektrodrążarch Agie Charmilles i FANUC. Świadczymy usługę elektrodrążenie stempli i matryc z własnych lub powierzonych przygotówek. Po elektrodrążeniu wykonujemy od ręki dodatkowe operacje na własnym parku maszynowym - Klient dostaje gotowy stempel/matrycę gotową do użycia w przyrządzie. W razie potrzeby sami wykonujemy przygotówki z gwintami - posiadamy własny piec hartowniczy. Elektrodrążenie wykonujemy na 3 zmiany, co gwarantuje szybką realizację zamówień. Jesteśmy głównym dostawcą części zamiennych i serwisantem przyrządów wielu dużych firm produkcyjnych.

  • Spawanie

  Świadczymy usługę regeneracji matryc i stempli na mikrospawarce impulsowej SST. Wykruszone krawędzie odtwarzamy elektrodami mającymi po przetopie nawet 62HRC. Dzięki zaawansowanej technologii impulsów nie dochodzi do zmiany struktury rodzimego materiału. Jest to zdecydowanie szybszy, trwalszy i tańszy proces niż napawanie laserowe. Kontur otworu tnącego odtwarzamy metodą elektrodrążenia drutowego lub wysokoobrotową szlifierką ręczną. Wykonujemy precyzyjne spawanie detali elektrodami stalowymi i srebrnymi (lutowanie srebrem).

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.