google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 21.02.2019
  1 USD
  3.8247
  0.0026
  1 EUR
  4.3322
  -0.0049
  1 CHF
  3.8171
  -0.0019
  1 GBP
  4.9965
  0.0125
  1 RUB
  0.0584
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  IW-MET RYSZARD MATUSZAK Sp. z o.o. Sp. k.
  IW-MET RYSZARD MATUSZAK Sp. z o.o. Sp. k.

  IW-MET RYSZARD MATUSZAK Sp. z o.o. Sp. k.


  Rodzinna, dynamicznie rozwijającą się firma i jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży przerobu złomu poprodukcyjnego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  IW-MET RYSZARD MATUSZAK Sp. z o.o. Sp. k.

  IW-MET rodzinna, dynamicznie rozwijającą się firmą i jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży przerobu złomu poprodukcyjnego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze zakładów przemysłowych, oferujemy szeroki zakres usług poprzez odbiór, a także doradztwo w zakresie zagospodarowania odpadów jakie powstają w trakcie procesów produkcji oraz w działalności przedsiębiorstw.

  Dysponujemy różnorodnym, dopasowanym do potrzeb naszych kontrahentów zaawansowanym systemem logistycznym wyposażonym we własny transport składający się z kilkunastu samochodów ciężarowych i kilku samochodów specjalistycznych „hakowców” przystosowanych do dostaw i odbioru złomu.

  Historia firmy IW-MET sięga roku 1993 to wtedy została założona firma, która początkowo zajmowała się tylko i wyłącznie skupem złomu czarnego. W kolejnych latach firma postanowiła poszerzyć swój asortyment do skupu i przerobu złomu niebieskiego poprodukcyjnego. Początkowo firma posiadała dwie małe prasy, które w zupełności wystarczały na potrzeby polskiego rynku.

  Szybki rozwój firmy spowodował, że na przełomie roku 2003 i 2004 został zakupiony plac o pow. 40tys m2, a także kolejna potężna prasa do produkcji pakietów. Możliwości firmy były ogromne, a rynek polski dość mocno nasycony, w związku z czym w 2007 roku IW-MET zaczął podbijać rynek zachodni.

  Zachodni kontrahenci wymusili na przedsiębiorstwie wprowadzenie w 2008r. Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, który to jest certyfikowany jest przez TUV NORD. 2009 rok przyniósł firmie bardzo duże zmiany, ponieważ firma przekształciła się z osoby fizycznej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową, która funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

  Firma IW-MET ciągle się doskonali, stara się, aby oferowany asortyment był jak najwyższej jakości co umożliwia własne laboratorium spectro, a także wprowadzone katalogi kupowanego towaru, które pozwalają szybko wyeliminować wadliwy towar.

  Staramy się ciągle dbać o środowisko naturalne czego przykładem jest wyeliminowanie agregatu prądotwórczego i zastąpienie go trafo-stacją, a także eliminowanie starszych maszyn przeładunkowo-załadowczych znacznie nowszymi.

  Coraz większe wymagania klientów powodują, że w roku 2015 firma zamierza usunąć stare zadaszenie placu i w jego miejsce postawić nową halę.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.