google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 21.01.2019
  1 USD
  3.7751
  0.0057
  1 EUR
  4.2928
  -0.0036
  1 CHF
  3.7844
  -0.0073
  1 GBP
  4.8457
  -0.0316
  1 RUB
  0.0569
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Inteligentne waterjety na międzynarodowych targach w Niemczech

  Podczas tegorocznych targów EuroBLECH w Hanowerze OMAX - producent kompletnych rozwiązań dla technologii waterjet - zaprezentuje szybkie i niezwykle precyzyjne maszyny do cięcia wodą OMAX i MAXIEM. Firma zadebiutuje na rynku europejskim z nową wtyczką programową Intelli-VISOR™ służącą do monitorowania pracy urządzenia.

  Foto: OMAX Poland

  Technologia cięcia wodą to elastyczne pod względem produkcyjnym i korzystne rozwiązanie dla tradycyjnych maszyn, znajdujące zastosowanie w wielu branżach.  Maszyny OMAX i MAXIEM dokładnie i szybko wycinają elementy w praktycznie wszystkich materiałach - od zaawansowanych kompozytów, po tradycyjne metale, kamień, gumę i szkło.

  - Chcemy zwrócić uwagę na maszyny i akcesoria zapewniające precyzję wykonania elementów, szybkość i wszechstronność zastosowania urządzeń do cięcia wodą - informuje Jennifer Jasper, specjalista do spraw komunikacji międzynarodowej OMAX Corporation.

  Stoisko pełne atrakcji

  Podczas targów organizowane będą pokazy cięcia na maszynach:

  • OMAX 60120 - łatwy w obsłudze waterjet o konstrukcji bramowej, ze stołem roboczym o wymiarach 3,2 x 1,6 m. Pompa EnduroMAX o mocy 36 kW (50 KM) zapewnia szybsze wycinanie części, pozwala również na obniżenie kosztów eksploatacji i serwisowania. OMAX 60120 wyposażony jest w intuicyjne oprogramowanie Intelli-MAX® Premium, które automatycznie oblicza prędkość cięcia ścieżki narzędziowej, pozwala na pełną kontrolę ruchu strumienia tnącego i korzysta z optymalizacji, które zwiększają wydajność pracy maszyny. Połączenie dwóch topowych akcesoriów - ruchomej osi Rotary Axis z umożliwiającą kompensację stożka osią Tilt-A-Jet - pozwala na wycinanie skomplikowanych części w 3D.
    
  • MAXIEM 1515 - wszechstronna i kompaktowa maszyna w doskonałej cenie. Stół roboczy ma wymiary 1,6 x 1,6 m. Pompa korbowodowa 30 kW (40 KM) dostarcza dyszy ponad 90% wyjściowej energii elektrycznej, umożliwiając w ten sposób cięcie szybsze niż w przypadku innych pomp z silnikiem elektrycznym tej samej wielkości i mocy. Model 1515 posiada oprogramowanie Intelli-MAX®, które w precyzyjny sposób oblicza prędkość cięcia ścieżki narzędziowej. Sterowana za pomocą łatwego w obsłudze oprogramowania głowica A-Jet daje możliwość cięcia pod kątem nawet 60 stopni.   

  Inteligentny monitoring - premierowo!

  Maszyna OMAX 60120 wyposażona będzie w nową wtyczkę Intelli-VISOR, która umożliwia użytkownikowi monitorowanie pracy maszyny podczas całego procesu produkcji - od ciśnienia na pompie, do poziomu ilości ścierniwa. Dzięki tej funkcji, właściciele waterjetów OMAX mogą osiągać jeszcze większą efektywność produkcji.

  OMAX zaprezentuje również specjalny zestaw przytrzymujący materiał , który utrzymuje cięty element w jednej pozycji. To akcesorium, znacząco usprawni pracę na waterjecie.

  Targi EuroBLECH odbędą się w dniach 23 - 27 października 2012 w Hanowerze.

  - W Hanowerze mówimy w tym roku po polsku i po rosyjsku - dodają wystawcy waterjetów.

  Stoisko OMAX znajdziecie w hali nr 12, box - B05.

  Źródło:
  MAXIEM WATERJETS sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  OMAX Poland

  OMAX Poland jest dostawcą kompletnych rozwiązań dla technologii waterjet na obszarze Polski. Posiadamy w ofercie najlepsze maszyny do cięcia wodą amerykańskiej korporacji OMAX, światowego lidera tej branży.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.