google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Bahco na targach Expo Ferretera 2011

  Bahco na targach Expo Ferretera 2011
  Bahco na targach Expo Ferretera 2011
  Bahco na targach Expo Ferretera 2011

  Targi Expo Ferretera są jednymi z najważniejszych targów sprzętu, skupiających producentów wyrobów żelaznych, stali, konstrukcji i narzędzi ręcznych Ameryki Północnej i Południowej. Ostatnia edycja odbyła się w Guadalajara w Meksyku od 1 do 3 września 2011 ,na którym Bahco gościło ze swoim stoiskiem o pow. prawie 100 m2 prezentującym szeroki wybór profesjonalnych narzędzi ręcznych.

  Targi były prawdziwą okazją, aby zaprezentować się odwiedzającym oraz naszym najważniejszym klientom z Ameryki Łacińskiej a także odbiorcom końcowym. Odwiedzającym nasze stoisko podobały się wysokiej jakości, ergonomiczne i komfortowe oraz nowoczesne narzędzia, których wielu jeszcze nie znała.

  W trakcie targów ruch był intensywny przez wszystkie trzy dni, a stand Bahco przyciągał wielu zainteresowanych, którzy byli chętni, aby potrzymać narzędzie w swojej ręce i wypróbować pełnej gamy produktów - co wywoływało ogromne wrażenie.

  Ameryka Łacińska jest dynamicznym rynkiem i nadal się rozwija; rośnie popyt w przemyśle budowlanym. Narzędzia ręczne Bahco oferujące lepszą wydajność i precyzję sprawdzają się również w przemyśle górniczym jak i wydobywczym.

  Mamy potencjał i szansę wejść w ten szybko rozwijającego się rynek i możemy to robić w porównaniu z konkurencją bardziej efektywnie, gdyż produkcja wielu narzędzi Bahco odbywa się właśnie w Ameryce Łacińskiej. Lokalna produkcja skraca czas dostawy i przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla poprzez ograniczenie transatlantyckiej żeglugi.

  Źródło:
  SNA EUROPE-POLAND SP.Z O.O. - dystrybutor narzędzie BAHCO
  Artykuł został dodany przez firmę

  SNA EUROPE-POLAND SP.Z O.O. - dystrybutor narzędzi BAHCO

  Od 1886 roku Grupa Bahco rozwija, produkuje i sprzedaje narzędzia przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników. To jest nasz wkład w wydajność i satysfakcję z pracy.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.