google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Bahco wchodzi do warsztatów

  Bahco wchodzi do warsztatówNarzędzia marki Bahco znane są w segmencie narzędzi warsztatowych, w różnych jej specjalizacjach, jako narzędzia profesjonalne – narzędzia premium. W ostatnim czasie Bahco ewoluowało. Przeszło z pozycji o uznanej reputacji, dostawcy narzędzi ręcznych, na pozycję jednego z głównych dostawców wyposażenia i narzędzi segmentu Automotive.

  Pierwsze kroki w tym segmencie Bahco postawiło już kilka lat temu, w czasie kiedy wprowadzało do oferty narzędzia dynamometryczne, narzędzia do przechowywania oraz narzędzia pneumatyczne. Od tego czasu asortyment dla przemysłu motoryzacyjnego i warsztatów naprawczych powiększył się do prawie 1000 pozycji, będących na szczycie podstawowych narzędzi Bahco ręcznych.

  Szeroka gama produktów Bahco została powiększona o asortymentem podnośników i narzędzia hydrauliczne, narzędzia wymiany oleju i do układów wydechowych, pomiaru i diagnostyki, narzędzia do obsługi silników, bustery i inne narzędzia akumulatorowe, narzędzia do kół i narzędzia do układów hamulcowych, oświetlenie i narzędzia kontroli oraz wiele więcej. Oferta obejmuje także narzędzia specjalne stosowane zarówno do samochodów osobowych jak i ciężarowych.

  Bahco wchodzi do warsztatówWybierz swój rozmiar, kolor wózka narzędziowego oraz nadstawkę do niego. Poczuj moc narzędzi pneumatycznych Bahco, kontrolę i dokładność naszych kluczy dynamometrycznych, podnieś pojazd szybko ale bezpieczne naszymi podnośnikami hydraulicznymi. Rozświetl swoje miejsce pracy z lampami Bahco i uruchom unieruchomiony samochod osobowy a nawet ciężarówkę z naszym busterem premium o dużej mocy. Wybierz odpowiedni zestaw narzędzi stosowany przez różnych producentów marek aut. Testery, narzędzia inspekcyjne i diagnostyczne sprawią, że każdy mechanik zidentyfikuje problem, który musi być rozwiązany. I mamy to, czego potrzebujesz dla każdego konkretnego układu pojazdu; narzędzia do układów hamulcowych, kół, silników i układów spalinowych itp.

  Dla Bahco, bycie dobrym jest niewystarczającym. Dążymy do bycia najlepszym w narzędziach, które cechuje: bezpieczeństwo i siła, ponadprzeciętne wzornictwo, nowoczesna technika i innowacja. Bahco zapewnia wszystko - od najmniejszego klucza do dużych urządzeń, takich jak dźwigi, prasa do zmiany amortyzatorów, wózki narzędziowe oraz od narzędzi precyzyjnych do kluczy udarowych. Mamy odpowiedź na różne potrzeby warsztatów.

  Źródło:
  SNA EUROPE-POLAND SP.Z O.O. - dystrybutor narzędzie BAHCO
  Artykuł został dodany przez firmę

  SNA EUROPE-POLAND SP.Z O.O. - dystrybutor narzędzi BAHCO

  Od 1886 roku Grupa Bahco rozwija, produkuje i sprzedaje narzędzia przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników. To jest nasz wkład w wydajność i satysfakcję z pracy.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.