google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 22.10.2018
  1 USD
  3.7273
  -0.0328
  1 EUR
  4.2922
  -0.0127
  1 CHF
  3.7387
  -0.0359
  1 GBP
  4.8642
  -0.0372
  1 RUB
  0.0571
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Seminarium poświęcone nowym rozwiązaniom w obróbce mobilnej CLIMAX

  Logo ClimaxPo raz kolejny CLIMAX Portable Machine Tools Sp. z o.o. przygotowała seminarium poświęcone nowym rozwiązaniom w obróbce mobilnej. Podczas spotkania zaprezentowano nową frezarkę przenośną LM5200 oraz obrabiarkę do kołnierzy model FF6200, a także można było zapoznać się z popularnymi wytaczarkami przenośnymi serii BB: pokazano zarówno urządzenie BB5000 jak i wysokowydajną wytaczarkę hydrauliczną BB6100, którą stosuje się najczęściej w przemyśle stoczniowym i energetycznym.

  Dni otwarte CLIMAXFirma CLIMAX powstała blisko 50 lat temu. Początkowo posiadała swoje oddziały m.in. w USA i Niemczech. Z czasem rosnące zapotrzebowanie na precyzyjne obrabiarki mobilne na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej pomogło nam w podjęciu decyzji o stworzeniu pierwszego, oficjalnego oddziału firmy CLIMAX w Polsce.

  - Już od ponad trzech lat świadczymy usługi związane z dostawą kompleksowych rozwiązań obróbki mobilnej dla Polskich odbiorców. Od niedawna polski oddział dysponuje także szerokim zapleczem technicznym oraz wypożyczalnią maszyn i urządzeń, pozwalającym w jeszcze większym stopniu sprostać potrzebom rynku – powiedział Grzegorz Szulc, Dyrektor Zarządzający polskiego oddziału CLIMAX  Portable Machine Tools. Wciąż rozszerzamy ofertę produktów i usług, a także rozbudowujemy flotę maszyn, które znajdują się w naszej wypożyczalni. Już teraz nasi klienci mogą wypożyczyć przenośne wytaczarki, frezarki i obrabiarki do kołnierzy, a także wziąć udział w kompleksowych szkoleniach z zakresu obsługi mobilnych obrabiarek.

  Seminarium poświęcone zagadnieniom obróbki mobilnej organizujemy już po raz kolejny. Spotkania będą organizowane cyklicznie: najważniejsze jest dla nas łączenie teorii z praktyką i w  taki sposób chcemy pokazywać nasze rozwiązania. Szczególnie chcemy nawiązywać i podtrzymywać kontakty z odbiorcami lokalnymi z branż: stoczniowej i offshore, energetycznej oraz konstrukcji stalowych.

  Dni otwarte CLIMAXDni otwarte CLIMAXDni otwarte CLIMAX

  Uczestnicy seminarium przekonali się na własne oczy jak proste i skuteczne są obrabiarki CLIMAX oraz jak łatwo wykorzystać te urządzenia nie tylko w remontach, ale również przy produkcji Konstrukcji wielkogabarytowych.

  Podczas seminarium swoją ofertę zaprezentowała również firma Spetech z Bielska Białej.

  - Mamy rozwiązania w zakresie uszczelnień przeznaczone dla przemysłu, w szczególności morskiego i okrętowego, chemicznego i petrochemicznego, papierniczego i energetyki - powiedział pan dr inż. Jacek Chrzanowski, konsultant techniczny z Regionalnego Biura Technicznego z Gdańska – Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie szeroko rozumianych technik uszczelnień: od momentu konsultacji i doboru uszczelnienia aż do produkcji i dostawy oraz nadzór montażowy i serwis posprzedażowy.

  Dni otwarte CLIMAXDni otwarte CLIMAXDni otwarte CLIMAX

  Firma SPETECH organizuje szkolenia i seminaria, które prowadzone są przez specjalistów technicznych zarówno w siedzibie firmy jak również w zakładach u klientów; również certyfikowane szkolenia kadr monterskich w aspekcie wymogów szczelności UE.

  Firma szczyci się uznaniem swego dorobku poprzez krajowe autorytety techniczne-posiada m.in. uznanie Urzędu Dozoru Technicznego dla własnego laboratorium badawczo-rozwojowego. Jest również jedynym przedstawicielem Polski na Forum Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Uszczelnień (ESA).

  Źródło:
  Climax Portable Machine Tools Sp. z o.o.Przenośne obrabiarki do metali
  Artykuł został dodany przez firmę

  Climax Portable Machine Tools Sp. z o.o.Przenośne obrabiarki do metali

  Zajmujemy się produkcją i sprzedażą przenośnych maszyn do obróbki skrawaniem oraz automatycznych napawarek.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.