google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 14.10.2019
  1 USD
  3.8958
  -0.0187
  1 EUR
  4.2969
  -0.0128
  1 CHF
  3.9104
  -0.0088
  1 GBP
  4.8998
  0.0069
  1 RUB
  0.0606
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • WYJĄTKOWE TARGI

  POWER-TECH CatLine

  W dniach 10-12 marca 2015 w Kiecach odbyły się targi STOM. Swoje produkty prezentowało 500 wystawców z 9 krajów – z Polski, Niemiec, Włoch, Turcji, Słowacji, Czech, Litwy, Holandii i Danii.

  To był premierowy pokaz EAGLE w Salonie Technologii Obróbki Metali w Kielcach gdzie zgodnie z zapowiedziami zaprezentowaliśmy wycinarkę laserową z serii iNspire w technologii fiber o mocy lasera 6kW.

  Podczas trzech dni targowych pokazywaliśmy możliwości maszyny oraz naszej najnowszej funkcji CatLine, która otwiera nowe możliwości w dziedzinie cięcia grubych blach laserem fiber. Można było na żywo obejrzeć proces cięcia stali nierdzewnej o grubości 30mm i stali czarnej o grubości 25 mm. Standardowo prezentowaliśmy również dynamiczne cięcie blach cienkich.

  Nasza wycinarka spotkała się z ogromnym zainteresowaniem a pokazy cięcia przyciągnęły wielu zwiedzających. Na naszym stoisku gościliśmy między innymi właścicieli prezentowanej na stoisku maszyny. To już druga wycinarka EAGLE w parku maszynowym firmy Metal-Fan.

  Po obejrzeniu wycinarki podczas pracy i rozmowach z naszymi sprzedawcami dwóch nowych klientów jeszcze na targach zdecydowało się na zakup wycinarki laserowej EAGLE.

  Nasi sprzedawcy przeprowadzili wiele rozmów co zaowocowało wieloma obiecującymi kontaktami z nowymi Klientami.

  Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli odwiedzić nas na targach i porozmawiać o oferowanych produktach oraz technologii.

  Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na stoisku i prezentować możliwości naszej wycinarki laserowej.

  Źródło:
  POWER-TECH. Producent systemów cięcia laserowego EAGLE
  Artykuł został dodany przez firmę

  POWER-TECH. Producent systemów cięcia laserowego EAGLE

  Firma Power-Tech specjalizuje się w produkcji systemów wycinania laserowego, wykorzystujących najnowszą technologię laserową - źródło lasera Fiber oraz świadczy szeroki wachlarz usług związanych z obróbką blachy.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.