google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 14.06.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0009
  1 EUR
  4.2554
  -0.0056
  1 CHF
  3.7905
  -0.0104
  1 GBP
  4.7771
  -0.0033
  1 RUB
  0.0585
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Projektowanie formy wtryskowej z elementami standardowymi

  VISI – dedykowany do form i tłoczników system CAD/CAM/CAE oferuje proste w użyciu, efektywne funkcjonalności do projektowania i programowania. Oto jak szybko dodać elementy standardowe do projektu formy.

  Elementem wyjściowym dla dalszego procesu projektowania formy jest zbudowany już korpus oraz utworzone dla wkładek gniazda. Teraz można przejść do wstawiania dodatkowych elementów standardowych. Służy do tego polecenie Elementy do form. Użytkownik wybiera odpowiedniego dostawcę, grupę komponentów oraz element, po czym zostaje przekierowany do wyboru wiązań:

  Projektowanie formy wtryskowej z elementami standardowymi VeraShape

  W odniesieniu do wypychacza walcowego, po wybraniu odpowiednio płyty początkowej, płyty końcowej oraz punktów wstawienia program przekieruje użytkownika do okna dialogowego. Pozwala tam określić parametry wymiarowe, a także rodzaj blokady. Dalej można zmienić dostawcę i wybrać pozostałe elementy do wstawienia. W przypadku suwaka, VISI zapyta o ścianę suwaka, ścianę podporową oraz punkt wstawienia, po czym przejdzie do edycji parametrów wymiarowych:

  Projektowanie formy wtryskowej z elementami standardowymi VeraShape

  Elementy wstawiane są razem z bryłami stanowiącymi gniazda montażowe. W przypadku bardziej złożonej geometrii, takiej jak suwaki, istnieją parametry określające wydłużenie gniazda do końca płyty. Wygodnie jest zastosować funkcję przypisania odległości bezpośrednio z pomiaru między punktami w przestrzeni roboczej:

  Projektowanie formy wtryskowej z elementami standardowymi VeraShape

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.