google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 24.05.2019
  1 USD
  3.8436
  -0.026
  1 EUR
  4.2989
  -0.0118
  1 CHF
  3.8327
  -0.0016
  1 GBP
  4.8768
  -0.0084
  1 RUB
  0.0595
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Sensor Light Section i wizyjny zintegrowane w jednej obudowie

  ...Gotowy do użycia system do testów porównawczych i nadzoru

  Sensory light section rodziny SmartRunner stanowią unikalne połączenie sensora light section o dużej dokładności i sensora wizyjnego, zamkniętych w jednej, małogabarytowej obudowie.

  Najważniejszym elementem technologii SmartRunner jest laserowa metoda light section optymalna do wykrywania, obserwacji i ochrony nawet bardzo małych obiektów
  Najważniejszym elementem technologii SmartRunner jest laserowa metoda light section optymalna do wykrywania, obserwacji i ochrony nawet bardzo małych obiektów

  Te gotowe do użycia sensory plug&play firmy Pepperl+Fuchs są optymalizowane fabrycznie do określonego obszaru zastosowań. W odróżnieniu od typowych sensorów ogólnego przeznaczenia ich instalacja i parametryzacja są bardzo łatwe przy wykorzystaniu funkcji teach-in lub kontrolnych kodów matrycowych i nie wymagają przeszkolonego, wykwalifikowanego personelu.

  Dzięki silnemu oświetleniu LED, sensory SmartRunner umożliwiają rejestrację obrazów do wizyjnej dokumentacji błędów, warunków procesowych i jakości. Wbudowany dekoder pozwala użytkownikowi łatwo parametryzować sensor za pomocą matrycowych kodów kontrolnych – bez użycia komputera. Sensory light section sygnalizują wyniki pomiaru za pomocą sygnałów Good i Bad, które mogą być przetwarzane w dowolnym panelu sterującym.

  Pierwsze sensory nowej rodziny to SmartRunner "Matcher" i SmartRunner "Detector". Matcher został zoptymalizowany do rozpoznawania konturu referencyjnego. Jego typowe zastosowania obejmują sprawdzanie położenia obiektów z dużą precyzją, pozwalające np. określić moment ich podniesienia przez ramię robota.

  Model SmartRunner Detector, przeznaczony do nadzorowania strefy informuje o wtargnięciu do obszaru pracy obiektów mogących stwarzać zagrożenie dla wrażliwych części maszyn, na przykład drogich soczewek i elementów precyzyjnych. Jest w stanie wykrywać z dużą dokładnością obiekty o szerokości od 1 mm w trapezoidalnym obszarze o szerokości 350 mm i głębokości 700 mm.

  Sensory SmartRunner mogą znaleźć wiele zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym oraz w fabrykach i inżynierii mechanicznej.

  Obserwacja maszyn z wykorzystaniem technologii laserowej light section. SmartRunner obserwuje wrażliwe części maszyn, rozpoznaje obszary zabronione i w razie zagrożenia zatrzymuje pracę maszyny
  Obserwacja maszyn z wykorzystaniem technologii laserowej light section. SmartRunner obserwuje wrażliwe części maszyn, rozpoznaje obszary zabronione i w razie zagrożenia zatrzymuje pracę maszyny 

  Automatyka to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania z dziedziny automatyki są naszym celem.

  Gotowość do podejmowania przedsiębiorczego ryzyka, pionierski duch i głębokie przekonanie o wartości własnych pomysłów wynalazczych – z tymi właśnie aktywami rozpoczynali działalność Walter Pepperl i Ludwig Fuchs, otwierając swój zakład reperacji radioodbiorników w Mannheim w 1945 roku. Wynaleziony przez nich kilka lat później czujnik zbliżeniowy potwierdził ich wartość. Był jednocześnie początkiem długiej historii ścisłej współpracy z klientami oraz opracowania wielu innowacyjnych technologii i procedur z dziedziny automatyki.

  Zarówno wtedy, jak i teraz naszym celem pozostaje bezpośredni wgląd w potrzeby każdego klienta. Jako pionierowi w zakresie ochrony przeciwwybuchowej instalacji elektrycznych oraz czołowemu producentowi innowacyjnych czujników o dużej sprawności – ścisła współpraca z klientami pozwoliła nam stać się liderem w rozwoju technologii stosowanych w automatyce. Naszym celem jest łączenie najnowocześniejszych technologii z szerokim zakresem usług, pozwalające klientom optymalizować swoje procesy i aplikacje.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.