google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 22.10.2018
  1 USD
  3.7273
  -0.0328
  1 EUR
  4.2922
  -0.0127
  1 CHF
  3.7387
  -0.0359
  1 GBP
  4.8642
  -0.0372
  1 RUB
  0.0571
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • MachTеch&InnoTеch Expo w Sofii znów odnotuje wzrost 40%

  Termin wczesnej rejestracji z cenami preferencyjnymi udziału
  upływa  w dniu 20 stycznia

  Wzrost nowych firm w nadchodzącej wystawie bułgarskiej  dla sektora  maszynowego MachTеch&InnoTеch Expo osiągnie rekordowe 40%.

  MachTеch&InnoTеch ExpoMachTеch&InnoTеch Expo

  Podczas  7-ego wydania od  4 do  7 kwietnia w Sofii zostaną przedstawieni  bułgarscy i zagraniczni   producenci i hanlowcy  maszyn do cięcia metalu  i obrabiarek do metalu, ekwipunku i wyposażenia instrumentalnego, elektroniki i automatyzacji przemysłowej.

  Wyspecjalizowane forum, które określane jest jako wiodące dla  branży, osiągnęło  90% zajętości powierzchni. Wśród uczestniczących bułgarskich i zagranicznych firm  30% są producentami elektroniki, ekwipunku i wyposażenia instrumentalnego.

  Chętni do udziału  jeszcze mogą skorzystać z cen  niższych o 20%  do  dnia  20 stycznia. Kolejny rok z rzędu  w dniach  MachTech&InnoTech Expo zostaną zorganizowane również  dwustronne biznesowe  spotkania pomiędzy bułgarskimi a międzynarodowymi firmami. Organizowane są one przy wsparciu  Enterprise Europe Network i odbędą się  w dniu  6 kwietnia.

  Na tę chwilę strefy działalności firm, które zgłosiły swoją obecność są różnorodne  – od opracowania systemów do inspekcji wizualnej i rozwiązań do całościowego przetwarzania informacji produkcyjnej, poprzez  produkcję przemysłowych komponentów elektronicznych, do  robotów do automatyzacji poziomych maszyn  do odlewania pod ciśnieniem. W roku  2016 zostały przeprowadzone około  90 spotkań pomiędzy firmami z Bułgarii, Grecji, Węgier, Chorwacji i Serbii.

  Równolegle z   MachTech&InnoTech Expo odbędzie się  11-te wydanie jedynej wystawy w sektorze wodnym    w kraju  Woda  Sofia [Voda Sofia] i młodzieżowe forum inżynieryjne „Ja,inżynier“.

  Wystawa odbędzie się w Inter Expo Center – Sofia - http://machtech.bg/en.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.