google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 21.02.2019
  1 USD
  3.8247
  0.0026
  1 EUR
  4.3322
  -0.0049
  1 CHF
  3.8171
  -0.0019
  1 GBP
  4.9965
  0.0125
  1 RUB
  0.0584
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Solid Edge Cloud Enabled – Licencjonowanie w chmurze

  Rozwiązania chmurowe stają się coraz bardziej popularnym sposobem świadczenia usług IT. Solid Edge Cloud Enabled jest pierwszym tego typu rozwiązaniem, które umożliwia wykorzystanie zalet chmury dla systemu CAD. Jest to alternatywa metoda licencjonowania w stosunku do licencji Node-Locked (przypisana do stanowiska) oraz licencji Floating (pływająca).

  Solid Edge Cloud Enabled – Licencjonowanie w chmurze

  Solid Edge Cloud Enabled – Licencjonowanie w chmurzeSolid Edge Cloud Enabled umożliwia uruchamianie programu dosłownie wszędzie. Aby uzyskać bezpośredni dostęp do swojej licencji oraz spersonalizowanych ustawień, wystarczy zalogować się do konta WebKey na dowolnym urządzeniu, na którym zainstalowany jest Solid Edge. Dzięki temu rozwiązaniu można łatwiej pracować na wielu narzędziach niezależnie od tego gdzie wykonujemy swoje obowiązki: w firmie, w domu czy u klienta. Dodatkowo można połączyć jeden z popularnych dysków chmurowych, np. Dropbox lub OneDrive w celu przechowywania oraz udostępniania plików Solid Edge.

  Praca na wielu urządzeniach jest dodatkowo ułatwiona dzięki możliwości zapisywania w chmurze, spersonalizowanych ustawień użytkownika z jednego urządzenia i odtwarzania ich na innych urządzeniach. Dzieki temu uzyskujemy jednolite środowisko pracy.

  Solid Edge Cloud Enabled zapewnia również dostęp do najnowszych aktualizacji oprogramowania, które można pobrać i zainstalować w dogodnym momencie za pomocą kilku kliknięć.

  Solid Edge Cloud Enabled zapewnia również dostęp do najnowszych aktualizacji oprogramowania, które można pobrać i zainstalować w dogodnym momencie za pomocą kilku kliknięć.

  Jak uzyskać dostęp do Solid Edge Cloud Enabled?

  Nowi klienci w pierwszej kolejności muszą wykupić bezterminową licencję Node-Locked (przypisaną do stanowiska). W ramach licencji przypisanej do stanowiska istnieje możliwość samodzielnej zmiany sposobu licencjonowania na Cloud Enabled (licencjonowanie w chmurze) poprzez stronę internetową GTAC License Management. Nowa metoda licencjonowania jest również dostępna, dla obecnych użytkowników Solid Edge ST9 posiadających licencje Node-Locked z aktywną opieką techniczną. Licencjonowanie w chmurze dostępne jest również dla subskrybentów.

  Źródło:
  GM System Integracja Systemów Inżynierskich Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  GM System Integracja Systemów Inżynierskich Sp. z o.o.

  Firma GM System Integracja Systemów Inżynierskich Sp. z o.o. powstała w 2001 roku. Zajmujemy się dostarczaniem zintegrowanych rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.