google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 14.06.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0009
  1 EUR
  4.2554
  -0.0056
  1 CHF
  3.7905
  -0.0104
  1 GBP
  4.7771
  -0.0033
  1 RUB
  0.0585
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Polscy giganci przemysłu produkcyjnego rozszerzają współpracę w zakresie technologii do obróbki cieplnej

  ŚRUBENA-UNIA S.A., jeden z wiodących producentów elementów złącznych w Polsce i w Europie, zwiększy swoje zdolności produkcyjne dzięki nowej linii technologicznej SECO/WARWICK typu ACLE.

  Linia ACLE oparta jest na piecu cast link i przeznaczona do hartowania śrub w atmosferze endotermicznej.

  „Jakość i niezawodność produktów ŚRUBENA znana jest w świecie a dostarczane przez nas rozwiązania zapewniają pewne łączenie podzespołów za pomocą najwyższej jakości śrub stalowych, stąd wybór partnera, który może zapewnić tworzenie produktów najwyższej jakości. Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na współpracę z SECO/WARWICK, ponieważ nasz wieloletni partner doskonale rozumie, nie tylko nasze potrzeby, ale i jest ekspertem w swojej dziedzinie. Stąd naturalny wybór SECO/WARWICK na dostawcę nowej linii technologicznej, która pomoże nam zwiększyć możliwości produkcyjne, co przełoży się na umocnienie pozycji firmy na rynku,” mówi Andrzej Herma, Prezes Zarządu ŚRUBENA-UNIA S.A.

  „SECO/WARWICK jest globalnym liderem technologicznym rozwiązań do obróbki cieplnej metali, który już od kilku dekad z powodzeniem realizuje projekty dla firmy ŚRUBENA-UNIA. Zaletą linii, w którą wyposażony zostanie nasz partner, są m.in. układy kompensacji wydłużenia oraz prowadzenie taśmy, wysokowydajne i kompaktowe mieszarki atmosfery zapewniające doskonałą dystrybucję atmosfery, co przekłada się na bardzo dobre rozkłady temperatur”, precyzuje Jarosław Talerzak, Vice-Prezes, Segmentu Thermal w SECO/WARWICK.

  Polscy giganci przemysłu produkcyjnego rozszerzają współpracę w zakresie technologii do obróbki cieplnej

  Linia ACLE zasilana będzie atmosferą endotermiczną z dostarczonego wcześniej przez SECO/WARWICK generatora, wyposażonego w układ automatycznego dozowania ilości potrzebnej w danym momencie procesu atmosfery w piecu w zakresie 25 – 100% wydajności generatora.

  SECO/WARWICK posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu urządzeń umożliwiających prowadzenie różnego rodzaju procesów obróbki cieplnej w atmosferach ochronnych, w tym wyżarzanie, nawęglanie, azotowanie, węgloazotowanie, hartowanie, odpuszczanie, nagrzewanie przed kuciem, odprężanie, podgrzewanie wstępne i ponowne nagrzewanie.

  Dowiedz się więcej o technologiach SECO/WARWICK do obróbki cieplnej metali w atmosferach.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.