google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 22.05.2018
  1 USD
  3.6252
  -0.0363
  1 EUR
  4.2812
  -0.0179
  1 CHF
  3.6385
  -0.0256
  1 GBP
  4.8814
  -0.0257
  1 RUB
  0.0592
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kolejna polska firma dołącza do programu My Inner Strenx

  Firma AGRO-MASZ Paweł Nowak jest piątą firmą z Polski, która dołączyła do programu SSAB My Inner Strenx. Partnerami programu mogą być producenci korzystający ze stali Strenx o wysokiej wytrzymałości.

  Kolejna polska firma dołącza do programu My Inner StrenxCertyfikat My Inner Strenx potwierdza, że dany produkt ma optymalną wytrzymałość i lekkość oraz  wykonany jest ze stali Strenx zgodnie ze specyfikacjami projektowymi i materiałowymi SSAB. Znak My Inner Strenx jest zarezerwowany dla wiodących producentów wykazujących się wiedzą i innowacyjnością w stosowaniu stali o wysokiej wytrzymałości, tak przydatnej w takich branżach jak przemysł dźwigowy i transportowy, rolnictwo, przemysł morski, kolejowy i budowlany.

  Nadanie certyfikatu My Inner Strenx oznacza także ścisłą współpracę SSAB i klientów prowadzącą do najlepszego wykorzystania możliwości, jakie daje użycie stali Strenx w końcowych produktach. Partnerstwo w ramach programu My Inner Strenx obejmuje wsparcie techniczne w zakresie doboru stali i rozwiązań materiałowych, jak również doradztwo dotyczące przetwarzania stali Strenx. SSAB dzieli się z uczestnikami programu najnowszą wiedzą na temat produktów i metod ich obróbki. Partnerzy mogą też korzystać z bezpośredniej komunikacji z SSAB Knowledge Service Center, gdy szukają innowacyjnych sposobów projektowania przy użyciu stali Strenx.

  Partnerzy programu, do których dołączył właśnie AGRO-MASZ, korzystają z priorytetowego dostępu do usług i zasobów SSAB przy projektowaniu, rozwoju i produkcji obecnych i nowych produktów. AGRO-MASZ stawia przede wszystkim na innowacyjne technologie oraz najwyższej jakości surowce i produkty, z których wykonywane są maszyny rolnicze. Do rozwoju oferty na wymagającym rynku firma stosuje najwyższej jakości materiały gwarantowane przez renomowanych dostawców. Stąd bliska współpraca między SSAB a firmą AGRO-MASZ:

  „To właśnie produkty SSAB umożliwiają produkcję mocniejszych i lżejszych konstrukcji z zachowaniem wszystkich parametrów. Zyskujemy na tym my jako producent, zużywając mniej surowca, ale przede wszystkim klient, który dostaje produkt lżejszy i przynoszący tym samym większe oszczędności w codziennym użytkowaniu. Powyższe możliwe jest do osiągnięcia poprzez wykorzystanie stali Strenx 700 MC, którą stosujemy w skomplikowanych konstrukcjach nośnych naszych urządzeń” – podsumowuje  właściciel firmy, Paweł Nowak.

  Materiałem stosowanym do produkcji pługów  AGRO-MASZ jest stal Strenx™ 700 MC - stal konstrukcyjna o wysokiej wytrzymałości, walcowana na gorąco, przeznaczona do formowania na zimno, o minimalnej granicy plastyczności 700 MPa, umożliwiająca produkcję mocniejszych i lżejszych konstrukcji. Typowe zastosowania obejmują szeroki zakres części i komponentów w skomplikowanych konstrukcjach nośnych.

  Źródło:
  SSAB Poland sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SSAB Poland sp. z o.o.

  SSAB jest firmą stalową z siedzibami w Skandynawii i Stanach Zjednoczonych, posiadającą globalny zasięg i elastyczny system produkcyjny. SSAB jest wiodącym na świecie producentem zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.