google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 14.06.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0009
  1 EUR
  4.2554
  -0.0056
  1 CHF
  3.7905
  -0.0104
  1 GBP
  4.7771
  -0.0033
  1 RUB
  0.0585
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowy numer: ŚWIAT OBRABIAREK 1-2/2017

  W numerze 3-4/2017:

  Nowy numer: ŚWIAT OBRABIAREK 1-2/2017SZLIFIERKA UNIWERSALNA KŁOWA DO WAŁKÓW - BEZPIECZEŃSTWO PRACY cz.II  *  Doświadczenie i fachowe doradztwo techniczne  *  Submikronowe dokładności szlifowania - rozwiązanie Nr 1 dostępne w Polsce  *  Moulding Expo - Międzynarodowe Targi Tworzenia Form, Narzędzi do Form i Modelowania  *  Maksymalna elastyczność dzięki koncepcji sterowania HURCO Win-Max  *  ITM Polska w hołdzie dla innowacyjności  *  Automatyzacja pomiarów w linii produkcyjnej  *  INDUSTRYmeeting - specjalistyczne wydarzenie zakończone udanymi kontraktami  *  Efektywne frezowanie kieszeni z OptiMill-UNI-HPC-Pocket  *  Polska przemysłowa drukarka 3D od OMNI3D - dostępna już w 13 krajach!  *  PORĘBA Machine Tools rozpoczęła pracę w Grupie RAFAMET  *  Złoty Medal MTP może być Twój!  *  AVIA S.A na targach STOM-TOOL w Kielcach  *  DOM JUTRA. JUŻ DZIŚ.

  SZLIFIERKA UNIWERSALNA KŁOWA DO WAŁKÓW - BEZPIECZEŃSTWO PRACY cz.II

  Uniwersalna szlifierka do wałków typu RUP-280.45 przeznaczona jest do szlifowania powierzchni obrotowych zewnętrznych i wewnętrznych zarówno cylindrycznych jak i stożkowych oraz do szlifowania płaskich czół przedmiotów i kołnierzy. Przedmiot obrabiany . może być mocowany w kłach lub w uchwycie w zależności od potrzeb. Bogate wyposażenie szlifierki umożliwia wykonywanie szerokiego zakresu różnorodnych operacji. Zastosowanie urządzenia kontrolno-sterującego będącego na wyposażeniu specjalnym zwiększa wydajność oraz pozwala na zmniejszenie do minimum możliwości powstawania braków.

  DOŚWIADCZENIE I FACHOWE DORADZTWO TECHNICZNE

  Dostępne w naszej ofercie przecinarki taśmowe bądź tarczowa zapewnia płynną pracę oraz doskonałe efekty. Urządzenia są niezwykle proste w obsłudze i umożliwiają działanie na różnego rodzaju materiałach. W asortymencie znajduje się profesjonalny sprzęt do metalu oraz materiałów nieżelaznych. Postawiliśmy na sprzęt doskonałej jakości, uznanej w branży marki. Firma produkcyjna dostarcza na rynek rozwiązania sprawdzone i wyjątkowo funkcjonalne.

  Submikronowe dokładności szlifowania - rozwiązanie Nr 1 dostępne w Polsce

  Jeśli obróbka finalna detali ma być superdokładna, powtarzalna i wydajna to należy sięgnąć po sprawdzone rozwiązania oferowane przez światowych liderów. Rozwój przemysłu wymagającego precyzyjnej obróbki i wyzwania jakościowe z tym związane spowodowały wzrost zainteresowania urządzeniami do superdokładnej obróbki finalnej także w obszarze produkcji wielkoseryjnej.

  Moulding Expo - Międzynarodowe Targi Tworzenia Form, Narzędzi do Form i Modelowania

  Targi Moulding Expo to nowe wydarzenie (premiera w 2015 r.) organizowane przy współpracy związków branżowych MFB, VDWF, VDW, VDMA i Targów Stuttgarckich w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na nową imprezę wystawienniczą dla branży formierskiej, na której będą prezentowane produkty i rozwiązania pochodzące z rynku europejskiego. Wybór Stuttgartu nie był przypadkowy - jest to stolica regionu, który jest jednym z największych skupisk rynku narzędziowego i formierskiego na Starym Kontynencie

  Maksymalna elastyczność dzięki koncepcji sterowania HURCO Win-Max

  Konstrukcja systemu sterowania Max5 wyposażonego w dwa 19-calowe ekrany i zdejmowany pilot zdalnego sterowania z wyświetlaczem LCD zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort pracy na maszynie oraz maksymalną kontrolę. Dwa dotykowe ekrany 19-calowe służą do wprowadzania danych i umożliwiają graficzne sterowanie obróbką. Pilot LCD pozwala użytkow-nikowi ustawić się względem maszyny w taki sposób, aby mógł obserwować pracę pod kątem zapewniającym najlepszą możliwą widoczność. Oferuje wszystkie najważniejsze funkcje takie jak „START CYKLU”, „STOP”, „POSUW”, „POSUW SZYBKI” oraz „POTENCJOMETR PRĘD-KOŚCI OBROTOWEJ”, pozwalające na kształtowanie przebiegu i realizacji programu.

  ITM Polska w hołdzie dla innowacyjności

  6-9 czerwca 2017 r.
  Innowacyjność, dynamika, promocja nowości i nieszablonowych rozwiązań to wartości, które targom poznańskim przyświecają od blisko 100 lat. Były istotne w 1921 roku, gdy Międzynarodowe Targi Poznańskie rozpoczynały swoją drogę i są ważne dziś, w przededniu największych targów dedykowanych branży przemysłowej - ITM Polska.

  Automatyzacja pomiarów w linii produkcyjnej

  Coraz częściej w fabrykach uruchamiane są automatyczne linie produkcyjne ze zintegrowanym systemem kontroli jakości. Współrzędnościowa maszyna pomiarowa ALTERA Nikon Metrology wraz z laserową głowicą skanującą oraz oprogramowaniem CAMIO 8 daje taką możliwość.

  INDUSTRYmeeting - specjalistyczne wydarzenie zakończone udanymi kontraktami

  W dniach od 28 lutego do 2 marca br. w sosnowieckim Expo Silesia odbyła się premierowa edycja wydarzenia skierowanego do branży przemysłowej – Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, na które złożyły się: Targi Technologii Cięcia ExpoCUTTING, Targi Technologii Szlifowania GRINDexpo, Salon Technologii Lutowania i Zgrzewania BRAZINGexpo oraz Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting. Targi te stanowiły doskonałą platformę wymiany poglądów i doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski.

  Efektywne frezowanie kieszeni z OptiMill-UNI-HPC-Pocket

  Polska przemysłowa drukarka 3D od OMNI3D - dostępna już w 13 krajach!

  PORĘBA Machine Tools rozpoczęła pracę w Grupie RAFAMET

  Złoty Medal MTP może być Twój!

  AVIA S.A na targach STOM-TOOL w Kielcach

  DOM JUTRA. JUŻ DZIŚ.

  Źródło:
  Świat Obrabiarek
  Artykuł został dodany przez firmę

  MARCOSTA Centrum Handlu i Produkcji Obrabiarek

  MARCOSTA posiada sieć autoryzowanych dystrybutorów w całej Polsce. Poszerzeniem działalności handlowej firmy MARCOSTA'' było nawiązanie współpracy z firmą STÜRMER'';, dystrybutorem obrabiarek firm METALLKRAFT®, UNICRAFT®, HOLZ

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.