google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 13.09.2019
  1 USD
  3.9120
  -0.0242
  1 EUR
  4.3396
  -0.0004
  1 CHF
  3.9608
  -0.013
  1 GBP
  4.8705
  0.0208
  1 RUB
  0.0609
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowa linia SECO/WARWICK do węgloazotowania oraz hartowania zwiększy zdolność wytwórczą firmy Gaweł Zakład Produkcji Śrub S.A.

  SECO/WARWICK dostarczy linię technologiczną typu ATE, na bazie muflowego pieca taśmowego PTE przeznaczoną głównie do węgloazotowania, mycia i odpuszczania wkrętów.

  Gaweł Zakład Produkcji Śrub S.A. (GZPŚ), to znany producent elementów złącznych takich jak: wkręty do drewna, metalu, tworzywa. Na przestrzeni lat wprowadził wiele nowych produktów, stając się liderem w ich produkcji. „GZPŚ od początku swej działalności przywiązywał ogromną wagę do profesjonalizmu i produkcji wysokiej jakości produktów, a kluczowym obszarem kompetencji firmy jest zaawansowana technologicznie produkcja elementów złącznych. Możliwe jest to dzięki współpracy z solidnymi partnerami”, mówi Mariusz Skóra, Dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego w Gaweł Zakład Produkcji Śrub S.A.

  „Rozwiązania do obróbki cieplnej metali naszego partnera zapewniają nam produkcję materiałów o najwyższej jakości. Stale doskonalimy jakość naszych wyrobów, dlatego na dostawcę linii technologicznej wybraliśmy sprawdzone i renomowane systemy SECO/WARWICK”,  dodaje Tomasz Gaweł, Prezes Gaweł Zakład Produkcji Śrub S.A.

  Nowa linia SECO/WARWICK do węgloazotowania oraz hartowania zwiększy zdolność wytwórczą firmy Gaweł Zakład Produkcji Śrub S.A.

  „To kolejna linia technologiczna do obróbki cieplnej elementów złącznych zamówiona w SECO/WARWICK w ostatnim czasie. Jej instalacja w firmie Gaweł planowana jest na czwarty kwartał 2017 roku.  Nieustannie dążymy do zapewnienia swoim partnerom technologii odpowiadających potrzebom, wymaganiom i oczekiwaniom najbardziej wymagających przemysłów”, komentuje Jarosław Talerzak, Dyrektor Segmentu Thermal w SECO/WARWICK.

  Linia  technologiczna typu ATE dostosowana jest do pracy z atmosferą endotermiczną  z gazu ziemnego, wytwarzaną przez zewnętrzny generator.

  Więcej o rozwiązaniach Thermal: https://www.secowarwick.com/en/products/atmosphere-heat-treatment-furnace-systems/

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.