google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 14.06.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0009
  1 EUR
  4.2554
  -0.0056
  1 CHF
  3.7905
  -0.0104
  1 GBP
  4.7771
  -0.0033
  1 RUB
  0.0585
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Zaawansowana i energooszczędna technologia SECO/WARWICK do obróbki cieplnej w próżni zwiększy zdolność produkcyjną GALVAMET

  Piec próżniowy 10 barowy z chłodzeniem w gazie jest już szóstym systemem zaprojektowanym przez SECO/WARWICK, zasilającym park maszynowy GALVAMET, zwiększającym zdolność produkcyjną, w szczególności w zakresie obróbki cieplnej komponentów dla sektora lotniczego.

  System SECO/WARWICK, w który zostanie wyposażony GALVAMET (Czeska hartownia usługowa) został zaprojektowany do szerokiej gamy zastosowań procesów technologicznych w tym hartowanie, odpuszczanie, odgazowanie, wyżarzanie,  lutowanie i inne.

  "GALVAMET już od kilku lat współpracuje z SECO/WARWICK. SECO/WARWICK to partner, który w pełni rozumie potrzeby naszej firmy i dostarcza innowacyjne i najnowocześniejsze technologie zwiększające naszą zdolność produkcyjną i jakość produktów poddanych obróbce termicznej. Z piecem wysokociśnieniowym SECO/WARWICK typu 10.0VPT-4035/48IQHV z ciśnieniem 10 barów z  system hartowania w gazie dążymy do dostarczania doskonałych i trwałych części naszym wymagającym klientom w najbardziej opłacalny sposób," powiedział Ales Slechta, Dyrektor Zarządzający w GALVAMET.

  „Długoletnia współpraca SECO/WARWICK z wiodącymi producentami komponentów używanych do produkcji samolotów, samochodów, narzędzi i innych, wraz z bogatą wiedzą branżową i dostępem do najnowszych technologii sprawia, że nasze rozwiązania są wybierane najchętniej i najczęściej. System, który ma być zainstalowany w obiekcie GALVAMET gwarantuje uzyskanie produktów najwyższej jakości i spełnia wymogi AMS2750E," powiedział Maciej Korecki, Wiceprezes, Segment Pieców Próżniowych w SECO/WARWICK.

  Zaawansowana i energooszczędna technologia SECO/WARWICK do obróbki cieplnej w próżni zwiększy zdolność produkcyjną GALVAMET

  Producenci z sektora lotniczego wymagają najnowszych i najbardziej niezawodnych systemów obróbki cieplnej, gwarantujących uzyskanie największej precyzji obrabianych komponentów, które spełnią najwyższe wymagania jakościowe. Precyzja jest czynnikiem krytycznym, ponieważ nawet najmniejsze odkształcenia części mogą przyczynić się do tragicznych wypadków samolotowych. Innowacyjne, zaawansowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania SECO/WARWICK nie tylko poprawiają właściwości metalu, ale również są energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.