google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 24.05.2019
  1 USD
  3.8436
  -0.026
  1 EUR
  4.2989
  -0.0118
  1 CHF
  3.8327
  -0.0016
  1 GBP
  4.8768
  -0.0084
  1 RUB
  0.0595
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • MIHEU ponownie inwestuje w technologię SECO/WARWICK

  Flagowy produkt SECO/WARWICK, VECTOR, ma zapewnić najlepsze walory użytkowe i możliwość hartowania szerokiej gamy materiałów.

  VECTOR to piec próżniowy o modularnej budowie z wysokociśnieniowym chłodzeniem gazem (HPGQ). Używany jest nieprzerwanie od 20 lat przez profesjonalne firmy obróbki cieplnej na całym świecie, takie jak słoweńska hartownia usługowa MIHEU, która dzięki temu rozwiązaniu intensyfikuje produkcję i zagwarantuje wysoką jakość i powtarzalność rezultatów obróbki.

  VECTOR, był pierwszym rozwiązaniem SECO/WARWICK zakupionym przez MIHEU. Poprzednio słoweńska hartownia usługowa zakupiła piec wyposażony w unowocześniony proces technologiczny azotonawęglania gazowego i kontrolowanego azotowania SECO/WARWICK ZeroFlow. Zadowolenie z osiągniętych rezultatów, wiedzy eksperckiej i doświadczenia SECO/WARWICK było powodem kontynuacji współpracy i zakupu kolejnego urządzenia, i tak w pierwszym kwartale tego roku, MIHEU zakupił system VECTOR, którego dostawa nastąpi na przełomie 3 i 4 kwartału 2017.

  „Centrum obróbki cieplnej MIHEU, to firma z rodzinną tradycją, która swoją działalność rozpoczęła od małego warsztatu. Obecnie MIHEU cieszy się silną pozycją na arenie międzynarodowej, a zakres świadczonych usług stale się poszerza. Osiągnięcie takich wyników nie byłoby jednak możliwym bez współpracy z rzetelnymi partnerami oferującymi najlepsze, niezawodne i innowacyjne rozwiązania. Taką firmą jest SECO/WARWICK,” powiedział Aleš Prikeržnik, Dyrektor Zarządzający w MIHEU.

  MIHEU ponownie inwestuje w technologię SECO/WARWICK

  Krótsze cykle, większa przepustowość oraz precyzyjna kontrola przebiegu procesu to tylko niektóre zalety wysokociśnieniowych pieców próżniowych projektowanych przez SECO/WARWICK wykorzystywanych na całym świecie.

  „Celem SECO/WARWICK jest zapewnienie naszym partnerom najlepszych na świecie technologii oraz serwisu obróbki cieplnej. System VECTOR Universal High Pressure Quench, w który wyposażony zostanie MIHEU, to sztandarowy produkt technologiczny SECO/WARWICK, używany do szerokiego zakresu procesów obróbki cieplnej w tym hartowania i odpuszczania gazowego, wyżarzania, lutowania, odgazowywania,” precyzuje Maciej Korecki, Vice-Prezes Segmentu Próżni w SECO/WARWICK.

  VECTOR, zaprojektowany przez SECO/WARWICK to system cieszący się coraz większym zainteresowaniem. Przykładowo, VECTOR zwiększył moce produkcyjne firmy Jyoti Heat Treat Industries w Indiach, amerykańskiej grupy Hi TecMetal z Cleveland w Ohio, która jest dostawcą komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, hydraulicznego i OEM, czy też firmy Service Heat Treating, Inc..  Piece próżniowe SECO/WARWICK pracują na całym w świecie w wielu przemysłach, np. w lotniczym, energetycznym, narzędziowym, medycznym, maszynowym, motoryzacyjnym i w hartowniach usługowych przy produkcji jednostkowej i masowej.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.