google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 22.10.2018
  1 USD
  3.7273
  -0.0328
  1 EUR
  4.2922
  -0.0127
  1 CHF
  3.7387
  -0.0359
  1 GBP
  4.8642
  -0.0372
  1 RUB
  0.0571
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Bezpłatna konferencja „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne” po raz pierwszy we Wrocławiu

  Bezpłatna konferencja „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne” po raz pierwszy we Wrocławiu

  W dobie produkcji just-in-time i wysokich oczekiwań, co do  jakości usług, intralogistyka zajmuje kluczowe miejsce w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Konferencja pt. „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się we wrześniu we Wrocławiu, będzie jednym z najbardziej inspirujących spotkań dla menadżerów łańcucha dostaw i logistyki w 2017 roku.

  Termin: 13 września 2017 roku
  Miejsce: Wrocław, Hotel Terminal
  Koszt: Wstęp bezpłatny
  Organizator: Axon Media Group

  Pogram wydarzenia został opracowany z myślą o specjalistach i menadżerach, odpowiedzialnych za intralogistykę w zakładach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych, magazynach, czy fabrykach.

  Formuła spotkania składa się z części konferencyjnej, wystawowej i dwóch praktycznych warsztatów, co pozwoli na dogłębną analizę aktualnych technologii, problemów i rozwiązań funkcjonujących na rynku.

  W wydarzeniu weźmie udział szerokie grono ekspertów i doświadczonych praktyków. Podzielą się oni swoją wiedzą z 3 obszarów: skutecznej logistyki wewnątrzzakładowej, efektywnego magazynowania oraz optymalnego doboru oprogramowania.

  Podczas wydarzenia zostaną także zaprezentowane wdrożone rozwiązania wspomagające i znacznie usprawniające zarządzanie łańcuchami dostaw oraz procesami logistycznymi.

  W myśl nowoczesnej koncepcji logistyki 4.0 warto sprawnie poruszać się we współczesnym świecie intralogistyki: nowych trendów, wyzwań i narzędzi wspomagających procesy.

  Zapraszamy do udziału! 

  >>Rejestracja - kliknij!<<

  Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Każdy z zarejestrowanych uczestników może uczestniczyć we wszystkich prelekcjach, fakultatywnych warsztatach, a także nawiązać owocne kontakty biznesowe w części targowo-wystawienniczej. W ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów poświadczających udział w spotkaniu, pakiet materiałów konferencyjnych oraz ciepły poczęstunek.

  Szczegóły dotyczące konferencji oraz warsztatów na stronie:

  http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/intralogistyka_w_zakladach_produkcyjnych/

  Organizatorem wydarzenia jest Axon Media Group, który jest wiodącym organizatorem spotkań szkoleniowo-konferencyjnych m. in. dla branży przemysłowej, energetycznej oraz technologicznej.

  W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Organizatorem.
   

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.