google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 13.07.2018
  1 USD
  3.7244
  0.0189
  1 EUR
  4.3302
  0.004
  1 CHF
  3.7118
  -0.0041
  1 GBP
  4.8896
  -0.0057
  1 RUB
  0.0598
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • SECO/WARWICK wśród Ukrytych Czempionów

  Logo SECO/WARWICK

  SECO/WARWICK znalazł się w gronie nominowanych do tytułu Ukrytych Czempionów w uznaniu za mocną pozycję na rynku globalnym.

  SECO/WARWICK wśród Ukrytych Czempionów

  Ukryty Czempion Roku, to tytuł przyznawany firmom, które z powodzeniem rozwijają działalność na arenie międzynarodowej. Elitarne grono Ukrytych Czempionów, to firmy z polskimi korzeniami, które oferują swoje rozwiązania w wielu zakątkach świata i osiągnęły globalny sukces. To także te firmy, które ze względu na swoją specjalistyczną ofertę, często dedykowaną nie konsumentom, a innym przedsiębiorstwom, nie są znane statystycznemu Polakowi.

  „Utrzymanie wiodącej pozycji na rynku globalnym w dobie silnej konkurencji oraz ery Przemysłu 4.0, możliwe jest dzięki stałemu inwestowaniu w rozwój naszych technologii. Taka strategia gwarantuje sprostanie wymaganiom światowej klasy producentów reprezentujących główne branże naszych odbiorców: m.in. lotniczą i motoryzacyjną.  Nominacja SECO/WARWICK do tytułu Ukrytego Czempiona, jest dla nas ważnym wyróżnieniem, ponieważ jest potwierdzeniem słuszności realizowanej misji biznesowej oraz dowodem uznania działań w zakresie rozwoju na arenie międzynarodowej. Jest również uhonorowaniem pracy zespołu kilkuset ekspertów na całym świecie, bez których nie byłoby możliwe osiągnięcie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej w skali światowej,” powiedział Paweł Wyrzykowski, Prezes Grupy SECO/WARWICK.

  „SECO/WARWICK należy do wciąż wąskiego, acz rosnącego, grona polskich firm, które odniosły sukces w skali globalnej. Imponuje determinacją i innowacyjnością, z powodzeniem konkurując z zagranicznymi rywalami biznesowymi. W branży obróbki cieplnej metali SECO/WARWICK to wiodąca marka. Nie jest natomiast znana szerszej publiczności, stąd określenie „ukryty czempion”. Firmy takie jak SECO/WARWICK odgrywają ważną rolę w polskiej gospodarce: przyczyniają się do zwiększania eksportu, budowania pozytywnego wizerunku polskich produktów za granicą, rozwoju innowacyjności. Jednocześnie wspierają lokalne społeczności, tworząc miejsca pracy”, precyzuje Michał H. Mrożek, Prezes HSBC Bank Polska.

  To już kolejne wyróżnienie dla SECO/WARWICK

  Nominacja do „Ukrytego Czempiona Roku” jest kolejnym wyróżnieniem, jakie firma otrzymała w tym roku. W maju SECO/WARWICK dołączył do elitarnego grona najbardziej dynamicznych firm i otrzymał Diament Forbesa, będącym uhonorowaniem przedsiębiorstw, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. SECO/WARWICK, twórca i lider technologicznych rozwiązań do obróbki cieplnej metali, otrzymał również tytuł Firmy Produkcyjnej Roku, za wiedzę ekspercką, innowacyjne technologie i rozwiązania w sektorze produkcji, oraz znaczącą dynamikę wzrostu.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.