google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 14.08.2018
  1 USD
  3.7768
  -0.0094
  1 EUR
  4.3001
  -0.0093
  1 CHF
  3.8027
  -0.0027
  1 GBP
  4.8232
  -0.0066
  1 RUB
  0.0565
  0.0007
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Stwórz zgodne z przepisami, bezpieczne i wydajne środowisko pracy

  Brady Corporation oferuje trwałe znaczniki rur, znaki bezpieczeństwa, etykiety CLP i oznakowanie stref umożliwiające stworzenie zgodnego z przepisami, bezpiecznego i wydajnego środowiska pracy.

  Zgodność z przepisami

  Stwórz zgodne z przepisami, bezpieczne i wydajne środowisko pracyDzięki zastosowaniu trwałych znaczników rur, znaków bezpieczeństwa, etykiet CLP i oznakowania stref oferowanych przez firmę Brady przedsiębiorstwa mogą w dużym stopniu spełnić wymagania dyrektywy 89/391/EWG w zakresie odpowiedniej ochrony pracowników, dyrektywy 92/58/EWG, która zobowiązuje pracodawców do zapewnienia znaków bezpieczeństwa, rozporządzenia 1272/2008 w sprawie klasyfikacji, oznakowania i pakowania substancji i mieszanin (CLP), a także wymagania przepisów krajowych. Rozwiązania firmy Brady w zakresie identyfikacji na potrzeby bezpieczeństwa dostosowane są także do specyfikacji podanych w odpowiednich załącznikach do dyrektywy 92/58/EWG.

  Bezpieczeństwo

  Znaki bezpieczeństwa, znaczniki rur, etykiety CLP i oznakowanie stref instruują lub ostrzegają pracowników przed potencjalnym niebezpieczeństwem w miejscu, w którym takie informacje przydadzą się najbardziej. Zapobiegaj kolizjom pieszych, wózków widłowych i innych pojazdów wyraźnie oznaczając pasy ruchu. Pozwól pracownikom i ratownikom błyskawicznie stwierdzić, w których rurociągach lub zbiornikach znajduje się niebezpieczny czynnik roboczy i wdrażaj znaki zakazu, ostrzegające, nakazu, ewakuacyjne i pożarowe, by zapobiegać wypadkom w pracy.

  Wydajność

  Oprócz spełniania wymagań przepisów i bezpieczeństwa oznakowanie stref, znaczniki rur i znaki bezpieczeństwa mogą także zwiększyć wydajność w miejscu pracy, informując współpracowników o tym, gdzie mogą znaleźć potrzebne narzędzia i jakie środki ochrony powinni zastosować. Tempo i wydajność ekip remontowych także można zwiększyć dzięki czytelnemu oznaczeniu, które zawory sterują pracą poszczególnych rurociągów, jaki jest czynnik roboczy w rurociągu, jaki jest kierunek jego przepływu, punkt początkowy i docelowy.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.