google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 21.09.2018
  1 USD
  3.6402
  -0.03
  1 EUR
  4.2929
  0.0017
  1 CHF
  3.8095
  0.011
  1 GBP
  4.8116
  -0.0296
  1 RUB
  0.0550
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Hardox Wearparts pozyskała nowego Partnera!

  Logo SSAB

  W dniu 11 września sieć Hardox Wearparts pozyskała nowego Partnera, firmę Protechnika Sp. z o.o. sp. kmd. To już szósty partner sieci w Polsce.

  Hardox Wearparts pozyskała nowego Partnera!Protechnika to firma zajmująca się budową maszyn oraz kompletnych linii produkcyjnych do recyklingu, przetwórstwa biomasy, dla rolnictwa i leśnictwa oraz wyposażenia. Firma świadczy również usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego maszyn, urządzeń i części oraz  usługi spawania, cięcia/gięcia, ciecia plazma/gaz, toczenia i frezowania CNC. Protechnika w swojej ofercie posiada m.in. rozdrabniacze, młyny frezowe, młyny młoteczkowe, separatory magnetyczne, podajniki taśmowe, ślimakowe i podgrzewane, granulatory, peleciarki, brykieciarki, rębaki, łuparki, prasy do oleju, urządzenia do produkcji biopaliw, destylacji, zbiorniki buforowe, cyklony, stacje odpylające, schładzalniki i wiele innych.

  Z prawdziwą radością witamy w naszej sieci kolejnego partnera i jesteśmy przekonani, że nasza dalsza współpraca przyniesie obopólne korzyści, jeśli chodzi o sprzedaż, rozwój produktów oraz wsparcie techniczne i marketingowe.

  Źródło:
  SSAB Poland sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SSAB Poland sp. z o.o.

  SSAB jest firmą stalową z siedzibami w Skandynawii i Stanach Zjednoczonych, posiadającą globalny zasięg i elastyczny system produkcyjny. SSAB jest wiodącym na świecie producentem zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.