google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 21.09.2018
  1 USD
  3.6402
  -0.03
  1 EUR
  4.2929
  0.0017
  1 CHF
  3.8095
  0.011
  1 GBP
  4.8116
  -0.0296
  1 RUB
  0.0550
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych

  Data: 19-20 października 2017 roku
  Miejsce: Instytut Spawalnictwa; sala konferencyjna im. Prof. Józefa Pilarczyka

  Dokumenty:

  Informujemy Państwa, iż w dniach 19 i 20 października 2017 r., w sali konferencyjnej im. prof. Józefa Pilarczyka w Instytucie Spawalnictwa, odbędzie się II Seminarium z cyklu Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych.

  Celem spotkania jest nie tylko zaprezentowanie Słuchaczom najnowszych osiągnięć w tych dziedzinach technologii łączenia, ale również stworzenie odpowiedniego miejsca spotkań i wymiany doświadczeń dla fachowców branży zgrzewania i pokrewnych dyscyplin.

  Do uczestnictwa w II Seminarium zostali zaproszeni doświadczeni i najlepsi specjaliści, gwarantujący wysoki poziom merytoryczny. Program obejmuje: zagadnienia technologii zgrzewania oraz technik pokrewnych, klejenie, problematykę kontroli jakości złączy zgrzewanych, wymagania jakościowe, wspomaganie komputerowe, obliczenia numeryczne.

  Mamy nadzieję, że udział w wydarzeniu wzbogaci Państwa wiedzę, sprzyjać będzie nawiązywaniu nowych kontaktów oraz – za kolejne dwa lata – zachęci do ponownego uczestnictwa w seminariach z cyklu Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych, które na stałe wpiszą się w kalendarz imprez branży.

  Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wypełnienie i przesłanie do Instytutu (e-mailem, faxem lub pocztą) załączonej karty zgłoszenia do 10 października 2017 r. Przesłanie karty zgłoszenia stanowi potwierdzenie udziału w seminarium; nie wysyłamy dodatkowych potwierdzeń. O udziale w seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium.

  Źródło:
  INSTYTUT SPAWALNICTWA
  Artykuł został dodany przez firmę

  INSTYTUT SPAWALNICTWA

  Instytut Spawalnictwa (IS) założony w 26 marca 1945 roku jako jednostka naukowo-badawcza i szkoleniowa, pełni obecnie rolę CENTRUM DOSKONAŁOŚCI W DZIEDZINIE SPAWALNICTWA W POLSCE.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.