google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 13.11.2018
  1 USD
  3.8268
  0.0105
  1 EUR
  4.2994
  0.0032
  1 CHF
  3.7862
  0.0053
  1 GBP
  4.9325
  0.0298
  1 RUB
  0.0565
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • INDUSTRYmeeting - innowacyjne technologie i rozwiązania przemysłowe 20-21 lutego 2018

  Expo Silesia, INDUSTRYmeeting

  W sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia trwają przygotowania do drugiej edycji Targów Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting - unikatowego wydarzenia dedykowanego innowacyjnym produktom i rozwiązaniom dla przemysłu. Targi odbędą się w dniach 20-21 lutego 2018r.

  INDUSTRYmeeting swą tematyką obejmuje kilka najważniejszych procesów technologicznych występujących w wielu gałęziach przemysłu, takich jak: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie, zgrzewanie, technologie kompozytowe, pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę, BHP, utrzymanie ruchu oraz przetwórstwo tworzyw.

  Zestawienie powyższych branż sprawia, że INDUSTRYmeeting to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie pozyskaniu nowych  kontaktów biznesowych, a Zwiedzającym umożliwi zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i nowościami rynkowymi.

  Organizatorzy targów mają świadomość tego, że Aglomeracja Śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie wydarzenia INDUSTRYmeeting w jego centrum to niepodważalny atut. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD. Utrzymane w formule B2B wydarzenie daje możliwość spotkania w jednym miejscu dyrektorów technicznych i wykonawczych, kadry zarządzającej i inżynierskiej w zakładach przemysłowych, a także specjalistów, techników oraz pracowników naukowych.

  Targom towarzyszyć będzie strefa konsultacyjno-seminaryjna, stanowiąca doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. Wzorem ubiegłej edycji odbędzie się kolejna odsłona seminarium pt.: Materiały Kompozytowe w Przemyśle. Nie zababranie również wykładów poświęconych branży BHP, a także licznych warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nowością podczas targów będzie specjalna strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0 gdzie będzie można posłuchać na temat nowej rewolucji przemysłowej, która obecnie rozgrywa się na naszych oczach.

  Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.industrymeeting.pl lub kontaktując się bezpośrednio z organizatorami, którzy zapraszają do współtworzenia tego wydarzenia: tel. +48 32 78 87 506, kom. +48 510 031 732, e-mail: wioletta.blonska@exposilesia.pl

  Źródło:
  Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia
  Artykuł został dodany przez firmę

  Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

  Expo Silesia to nowoczesne działające na rynku od 2008 roku centrum targowo-konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.