google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 13.11.2018
  1 USD
  3.8268
  0.0105
  1 EUR
  4.2994
  0.0032
  1 CHF
  3.7862
  0.0053
  1 GBP
  4.9325
  0.0298
  1 RUB
  0.0565
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • EAGLE liderem innowacji w dziedzinie wycinarek laserowych w Polsce

  EAGLE liderem innowacji w dziedzinie wycinarek laserowych w PolsceEAGLE to marka wycinarek laserowych, które produkowane są przez firmę Power - Tech. Po dekadzie działalności, badań, rozwoju i testów nowych technologii marka jest liderem na rynku pod względem innowacyjności.

  EAGLE funkcjonuje na całym świecie, oferując innowacyjne rozwiązania dla rynku obróbki stali. Celem firmy jest rozwój technologii wycinania laserowego i sprawienia, aby była jeszcze bardziej wydajna, precyzyjna i konkurencyjna. Przedsiębiorstwo jest nazywane liderem wśród producentów wycinarek wyposażonych w źródło lasera Fiber. Oferuje rozwiązania z zakresu cięcia i oprogramowania pozwalają na znaczące zwiększenie produktywności każdej firmy, która wybiera nasze rozwiązania.

  EAGLE liderem innowacji w dziedzinie wycinarek laserowych w Polsce

  Ich oferta jest zróżnicowana, bowiem produkuje i dostarcza maszyny oraz usługi oparte na najnowocześniejszych technologiach. Firma jest na rynku już od dekady, a ich celem od zawsze było to, aby klient wybierając wycinarkę laserową EAGLE mógł poprawić wydajność i jakość pracy, mógł pracować szybciej i zarabiać więcej. Aktualnie EAGLE reprezentuje kilkunastu dealerów na całym świecie, którzy promują wycinarki laserowe. Pozwoliło to w stosunkowo szybkim tempie rozwinąć się na rynku międzynarodowym i nawiązać współpracę z nowymi partnerami zza granicy.

  Wybrali innowacyjność

  EAGLE ma w swojej ofercie szeroką gamę płynnie zintegrowanych rozwiązań w zakresie wycinarek laserowych, oprogramowania i automatyzacji. Oferujemy trzy serie innowacyjnych maszyn. Wspierają one przedsiębiorstwa produkcyjne na całym świecie w zwiększaniu elastyczności i wydajności procesów produkcyjnych.

  Jako pierwszy producent wycinarek na świecie wprowadziliśmy na rynek maszynę o mocy 6kW w roku 2013. Innowacja jest hasłem, które najlepiej oddaje filozofię i działania naszej firmy. Dlatego też w roku 2016 zaprezentowaliśmy światu laser Fiber o rekordowej mocy 12 kW. Nasza kompleksowa oferta, bogate doświadczenie oraz wysokie zdolności produkcyjne sprawiają, że jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm na świecie.

  EAGLE liderem innowacji w dziedzinie wycinarek laserowych w Polsce

  Młodość to kreatywność

  EAGLE jest tworzone przez młodych i kreatywnych specjalistów z Polski i zza granicy. Mimo młodego wieku pracownicy są już doświadczeni, a otwarte i odważne umysły pozwalają na szybki postęp technologiczny produktu. Połowa pracowników w firmie to inżynierowie i naukowcy. Trzeba przyznać, że zatrudniają niezwykłych ludzi tworzących unikalne maszyny wykorzystując najnowsze technologie i zaawansowane narzędzia. W regionie (województwo zachodniopomorskie) firma słynie z tego, że stara się stworzyć takie warunki pracy, które pozwolą się poczuć pracownikom wyjątkowymi, a także że tworzą wyjątkowe maszyny. Wszyscy w firmie pracują z pasją i zaangażowaniem, nieustannie poszerzając wiedzę w swoich dziedzinach, a przeświadczenie o tym, że pracują nad wyjątkowymi produktami, które podbiją świat dodaje pracownikom motywacji i energii.

  #metalfab of the future!

  EAGLE to niekwestionowany lider innowacyjności. Marka, która ze wsparciem środków unijnych rozwinęła się w bardzo szybkim tempie. Włodarze firmy szacują, że rok 2017 będzie dla niej przełomowy pod względem sprzedaży, a szczególnie eksportu wycinarek laserowych. I choć droga do tego celu może być skomplikowana, Power–Tech ma już wypracowaną strategię działań marketingowych i doskonale wyszkoloną kadrę, aby go osiągnąć.

  Oprócz dalszego rozwijania oferty produktowej i oprogramowania, największe nadzieje pokłada się w kapitale ludzkim i zwiększaniu rozpoznawalności marki na świecie. EAGLE posiada dealerów oraz oddziały na wszystkich kontynentach, co czyni ich brandem międzynarodowym.

  Podsumowując, wycinarka laserowa o mocy 12 kW powoli zastępuje standardowe maszyny do cięcia stali o niższych mocach. Klasyczne maszyny do obróbki stali już wkrótce mogą zostać zupełnie wyparte z rynku na rzecz innowacyjnych wycinarek laserowych.

  EAGLE liderem innowacji w dziedzinie wycinarek laserowych w Polsce

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.