google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 13.11.2018
  1 USD
  3.8268
  0.0105
  1 EUR
  4.2994
  0.0032
  1 CHF
  3.7862
  0.0053
  1 GBP
  4.9325
  0.0298
  1 RUB
  0.0565
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Mediolan ugości finalistów nowej edycji zawodów Global Challenge SCM – The Fresh Connection 2018

  Organizatorzy międzynarodowych zawodów w zarządzaniu łańcuchem dostaw Global Challenge SCM ogłosili, iż finał nadchodzącej edycji w 2018 roku odbędzie w Mediolanie. Tym razem najlepsi reprezentanci swych krajów będą rywalizować w światowej stolicy mody, miasta znanego również ze sceny operowej La Scala, w którym dużą część życia spędził Leonardo Da Vinci oraz bliskiej obecności toru Formuły 1 w miejscowości Monza.  

  Dla Polaków będzie to już piąta szansa na sprawdzenie się z najlepszymi z całego świata w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Nagrodą dla zwycięzców jest tygodniowy kurs na Massachusetts Institute of Technology (MIT) w Bostonie. W poprzedniej edycji Polskę reprezentowała drużyna z firmy Bell PPHU, która zajęła trzecie miejsce.

  Mediolan ugości finalistów nowej edycji zawodów Global Challenge SCM – The Fresh Connection 2018

  Zawody The Fresh Connection - Global Challenge toczą się w oparciu symulator, w którym zarządza się wirtualnym przedsiębiorstwem. Ich uczestnicy, pracując w środowisku bardzo zbliżonym do rzeczywistego, ćwiczą swoje umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, planowania oraz wdrażania strategii poprzez działania operacyjne. Pracując w zespołach czteroosobowych, uczestnicy reprezentują cztery piony firmy: sprzedaż, zakupy, łańcuch dostaw i operacje. Zrozumienie połączeń pomiędzy poszczególnymi funkcjami i współpraca są kluczowymi elementami sukcesu całego przedsiębiorstwa. O zwycięstwie decyduje wygenerowanie najlepszego zwrotu z inwestycji (ROI) poprzez zarządzanie kluczowymi wskaźnikami wydajności i celów swojego zespołu.

  Wiele firm zgłasza drużyny co roku – zachęcając kolejnych pracowników do udziału w zawodach. Nie chodzi wyłącznie o zabawę i sportowe emocje, ale również o naukę i zbieranie doświadczenia w dziedzinie SCM. Poniżej wybrane opinie na temat zawodów Global Challenge:

  „Zarówno zespół, jaki brał bezpośredni udział w zawodach oraz cała organizacja na podstawie naszych relacji dostrzegła, jak ogromne znaczenie w dążeniu do doskonałego i efektywnego biznesowo procesu S&OP ma komunikacja i szeroka interdyscyplinarna wiedza uczestników.” 

  „Po takim doświadczeniu, jakim jest udział w grze TFC, zwykły powrót do pracy już nie jest możliwy. Wraca się bogatszym o trzy dodatkowe perspektywy, na które nagle, w sposób zrozumiały, zwraca się uwagę. Niweluje to ewentualne przyszłe konflikty międzydziałowe oraz wzmacnia poczucie ponoszenia wspólnego wysiłku w dążeniu do jednego celu.” 

  „Naszym zdaniem formuła zawodów jest najbardziej efektywną formą szkolenia i pozwala na zbudowanie relacji pomiędzy funkcjami.”

  „Dzięki swojej interaktywnej i nowatorskiej formie udział w symulatorze TFC jest niepodważalnie jednym z najlepszych sposobów zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów dla każdego członka kadry w organizacji.” 

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w wydarzeniu, które nie tylko pozwoli się wiele nauczyć, nabrać doświadczenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw, ale także może stać się niezapomnianą przygodą.

  Pełne informacje na http://www.scmteam.pl/

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.