google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 22.10.2018
  1 USD
  3.7273
  -0.0328
  1 EUR
  4.2922
  -0.0127
  1 CHF
  3.7387
  -0.0359
  1 GBP
  4.8642
  -0.0372
  1 RUB
  0.0571
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Niebo nie jest limitem: dla SECO/WARWICK rok 2017 był rokiem technologii lotniczych

  Niebo nie jest limitem: dla SECO/WARWICK rok 2017 był rokiem technologii lotniczych

  Dla globalnych spółek SECO/WARWICK, rok 2017 był rokiem technologii lotniczych, ciągłego udoskonalania produkcji, inżynierii i obsługi klienta.

  Komponenty kosmiczne i lotnicze wymagają precyzyjnej obróbki cieplnej nie tylko aby spełnić wymagania dostawców, ale również zapewnić trwałość i bezpieczeństwo na końcowym etapie montażu. SECO/WARWICK z powodzeniem przekroczył te wymagania, poprawiając kontrolę nad ogrzewaniem i chłodzeniem w trakcie całego cyklu pracy w piecach wielokomorowych.

  Nie za wysoka, nie za niska. SECO/WARWICK opracowuje nowy sposób kontroli temperatury.

  Opatentowane rozwiązanie, zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe standardy AMS, polega na wprowadzeniu termopar  wsadowych podczas cyklu obróbki cieplnej, które przymocowane do tacy poruszają się wraz z wsadem pomiędzy komorami. Regulacja temperatury odbywa się w oparciu o specjalną konstrukcję, która pozwala operatorowi monitorować temperaturę w obu komorach.

  "Ta metoda zapewnia pełną kontrolę temperatury przetwarzanych części w wielokomorowym piecu próżniowym podczas całego procesu. Rozwiązanie zostało już z powodzeniem wdrożone w dwukomorowym piecu próżniowym CaseMaster Evolution® stosowanym do hartowania próżniowego komponentów lotniczych. Ten system może osiągnąć niezwykłe wyniki w zakresie obróbki komponentów dla motoryzacji, energetyki wiatrowej oraz hartowni usługowych", mówi Paweł Wyrzykowski, Prezes Grupy SECO/WARWICK.

  SECO/WARWICK z międzynarodowym znakiem bezpieczeństwa i jakości.

  Ciągłe doskonalenie to etos, który umożliwia SECO/WARWICK inwestowanie w rozwój nowych technologii i jakości produkcji. Podczas gdy większość producentów pieców do obróbki cieplnej w próżni, kupuje zbiorniki ciśnieniowe od zewnętrznych dostawców, SECO/WARWICK ma przyjemność ogłosić, że otrzymał certyfikat ASME.

  "Certyfikacja ASME umożliwia SECO/WARWICK skrócenie czasu dostawy i zapewnienie najwyższej jakości zbiorników próżniowych oraz dostarczenie klientom odpowiedniej dokumentacji w celu ochrony inwestycji w urządzenia",  mówi Paweł Wyrzykowski. "Uważamy, że podjęcie tego kroku nie tylko zmniejsza koszty i czas dostawy, ale także zapewnia bezpieczeństwo pracowników zakładu."

  Niebo nie jest limitem: dla SECO/WARWICK rok 2017 był rokiem technologii lotniczych

  70% urządzeń dedykowane jest zastosowaniom ponad chmurami.

  SECO/WARWICK specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach obróbki cieplnej dla przemysłu lotniczego, gdzie blisko 70% rozwiązań  Grupy  dedykowana jest przemysłowi lotniczemu. Urządzenia SECO/WARWICK instalowane na całym świecie, zapewniają obróbkę cieplną szerokiej gamy elementów samolotów, w tym części silników odrzutowych, łopatek turbin, powłok aluminiowych, podwozi i hamulców.

  Jest coś jeszcze.

  Do zakupionych systemów SECO/WARWICK, firma dodaje profesjonalny pakiet serwisowy. SECO/WARWICK rozumie pracę urządzeń, a ich zespół inżynierów optymalizuje ich czas pracy, zwiększa ich dostępność za pomocą zautomatyzowanych procesów utrzymania ruchu, udziela wsparcia konstrukcyjnego i technologicznego przy remontach, modernizacjach i relokacjach. Ponadto przeprowadza inspekcje prewencyjne oraz wynikające z nich działania zapobiegawcze, oferując zaawansowane narzędzia z zakresu opomiarowania i raportowania.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.