google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 14.10.2019
  1 USD
  3.8958
  -0.0187
  1 EUR
  4.2969
  -0.0128
  1 CHF
  3.9104
  -0.0088
  1 GBP
  4.8998
  0.0069
  1 RUB
  0.0606
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Case study: EAGLE iNspire 1530 F 6.0 w firmie ASCO Co. Ltd.

   EAGLE iNspire 1530 F 6.0 POWER-TECH

  POWER – TECH specjalizuje się w produkcji systemów cięcia laserowego, wykorzystujących zaawansowaną technologię laserową – źródło lasera fiber.

  Maszyny tego typu otwierają spektrum nowych możliwości produkcyjnych dla wszystkich firm, które zajmują się obróbką stali i metali kolorowych. Jednym z takich przedsiębiorstw jest ASCO Co. Ltd z Torunia, które zdecydowało się na zakup wycinarki EAGLE iNspire 1530 F 6.0.

  Opis klienta

  Firma prowadzi działalność od  roku 1987. W przeciągu ponad 25 letniej historii przedsiębiorstwo wypracowało pozycję solidnego i wiarygodnego dostawcy wyrobów i konstrukcji stalowych. Dynamiczny rozwój i realizacja zleceń w zakresie kompleksowej obróbki stali, stali nierdzewnej i aluminium zgodnie z wymogami klientów zbudowało wiarygodność firmy na rynku. ASCO koncentruje się na nowoczesnych technologiach oraz inwestycjom w innowacyjność. Przedsiębiorstwo jest liderem w dziedzinie obróbki laserowej oraz spawania elementów stalowych.

  Profil działalności

  Firma zajmuje się obróbką stali czarnej, stali nierdzewnej i aluminium w zakresie: cięcie laserowego, strumieniem wody i gilotyną gięcie CNC. Ponadto spawaniem konwencjonalnym MIG/MAG/TIG oraz zrobotyzowanym MIG/MAG/TIG i laserowym. Ponadto toczeniem, frezowaniem, wierceniem, szlifowaniem, zgrzewaniem, tłoczeniem oraz wykrawaniem.

  Szczegóły wdrożenia

  Za sprawą instalacji wycinarki laserowej EAGLE iNspire 1530 o mocy  6 kW firma zyskała wydajność oraz znacząco zwiększyła możliwości produkcyjne. Seria iNspire jest przeznaczona zarówno dla firm usługowych oraz produkcyjnych. Wycinarki z tej serii osiągają prędkości cięcia do 150 m/min oraz przyspieszenia rzędu 6G. Dzięki temu gwarantują maksymalnie wysoką jakość, precyzję i efektywność cięcia.

  Źródło:
  POWER-TECH. Producent systemów cięcia laserowego EAGLE
  Artykuł został dodany przez firmę

  POWER-TECH. Producent systemów cięcia laserowego EAGLE

  Firma Power-Tech specjalizuje się w produkcji systemów wycinania laserowego, wykorzystujących najnowszą technologię laserową - źródło lasera Fiber oraz świadczy szeroki wachlarz usług związanych z obróbką blachy.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.