google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 12.12.2018
  1 USD
  3.7934
  0.0171
  1 EUR
  4.2993
  0.0011
  1 CHF
  3.8191
  -0.0075
  1 GBP
  4.7556
  -0.0091
  1 RUB
  0.0571
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • SECO/WARWICK wiodącym dostawcą na chińskim rynku energetycznym i lotniczym

  logo SECO/WARWICK

  SECO/WARWICK dostarcza sprzęt do precyzyjnej obróbki próżniowej grupie Wedge i Shenzhen Wedge South Central University w Shenzhen, w Chinach. Sprzęt służy przede wszystkim obróbce stopów w wysokiej temperaturze do celów produkcji i badania nadstopów do zastosowania w przemyśle lotniczym. W inny produkt SECO/WARWICK, wysokopróżniowy system lutowania, wyposażony zostanie znajdujący się w Xiamen, w Chinach zakład produkcyjny firmy Xiamen Hongfa Electric Power Controls, największego w Chinach producenta przekaźników.

  Liu Yedong, dyrektor generalny SECO/WARWICK Retech w Chinach, stwierdził, że „na chińskim rynku krajowym długotrwałe relacje z klientami utrzymuje się dzięki najnowocześniejszym technologiom, wydajnym świadczeniu usług i profesjonalizmowi w zakresie inżynierii.  SECO/WARWICK dysponuje idealnymi możliwościami dostarczania przemysłowi energetycznemu i lotniczemu sprzęt zapewniający precyzję systemów produkcyjnych, dzięki któremu można spełniać szczegółowe wymagania klientów. Rozwijamy działalność na rynku chińskim i chcemy zapewnić naszym klientom rozwiązania, poprzez które będą mogli rozbudowywać firmę i osiągać zamierzone cele związane z produkcją, jakością i rentownością”.

  Grupa Wedge i Shenzhen Wedge Central South Research Institute Co., Ltd

  Grupa Wedge operuje w Shenzhen, w Chinach. W 2012 roku weszła na rynek precyzyjnych systemów odlewniczych. Spółka założyła niedawno siedzibę główną w Shenzhen, a we współpracy z instytutami rozwojowo-badawczymi w Szanghaju i Changsha założyła oddziały w tych dwóch miastach. Firmę Shenzhen Wedge Central South Research Institute Co., Ltd założono w 2014 roku. Skupia się na pracach rozwojowo-badawczych w zakresie wysokotemperaturowych materiałów stopowych.

  Xiamen Hongfa Electric Power Controls Co. Ltd.

  Hongfa jest wiodącym producentem przekaźników w Chinach, a także jednym z największych producentów i dostawców przekaźników na świecie. Hongfa jest największą na chińskim rynku przekaźników firmą pod względem ogólnej efektywności gospodarczej. Została założona w 1984 roku, a od tego czasu weszła do światowej czołówki producentów i innowatorów technologii przekaźników.

  Zakład Pieców Próżniowych SECO/WARWICK oferuje nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne urządzenia do obróbki cieplnej w próżni wraz z gwarancją technologii. Piece próżniowe są stosowane do wyżarzania, lutowania, spiekania, hartowania w gazie (HPGQ) i oleju, nawęglania i azotowania próżniowego (LPC i LPN) oraz innych specjalnych procesach technologicznych.

  Więcej informacji o technologiach próżniowych SECO/WARWICK 

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.