google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  metale, aluminium, stal, obróbka
  Kursy walut 14.12.2018
  1 USD
  3.8095
  0.0356
  1 EUR
  4.3021
  0.0084
  1 CHF
  3.8202
  0.0166
  1 GBP
  4.7940
  0.0153
  1 RUB
  0.0573
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • SECO/VACUUM jest dostawcą technologii dla przemysłu obronnego

  Logo Seco/Warwick

  Poza lotnictwem, motoryzacją i energetyką, obronność jest jedną z kluczowych branż, którym grupa SECO/WARWICK dostarcza innowacje i rozwiązania w dziedzinie obróbki cieplnej metali.

  SECO/VACUUM Technologies (SVT), spółka z grupy SECO/WARWICK, otrzymała zamówienia na dwa systemy pieców do lutowania próżniowego od dwóch różnych północnoamerykańskich zakładów z przemysłu zbrojeniowego. Dostawa pieców zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2018 i obejmuje modele z zaawansowanej linii pieców Vector®.

  Jeden piec jest w konfiguracji poziomej, drugi pionowej, typu elewatorowego. Oba urządzenia umożliwiają chłodzenie w gazie do 2 barów i znajdują zastosowanie w szerokiej gamie aplikacji, w tym lutowania próżniowego.

  SECO/VACUUM jest dostawcą technologii dla przemysłu obronnego

  „Piece klasy Vector nie tylko spełniają wszystkie specyfikacje lotnictwa wojskowego, ale również zapewniają wysokiej klasy jakość, oferując przy tym ponadprzeciętne własności,” powiedział Piotr Zawistowski, dyrektor zarządzający SECO/VACUUM Technologies. „W połączeniu z naszą wyjątkową ofertą profesjonalnych usług, systemy pieców SECO/VACUUM są kluczowym czynnikiem dla zapewnienia terminowych dostaw o krytycznym znaczeniu przy jednoczesnym zachowaniu wymagań budżetowych. Jesteśmy dumni z naszego wkładu technologicznego we wspieranie przemysłu obronnego” dodał Piotr Zawistowski.

  Oba systemy lutowania próżniowego Vector zostaną dostarczone do różnych zakładów. Piece te produkowane są według ścisłych specyfikacji, dzięki czemu każdy z nich w pełni odpowiada wymogom NADCAP (Programu Akredytacji Dostawców Przemysłu Lotniczego i Obronnego) i normom AMS. System sterowania pieca Vector spełnia wszystkie parametry pirometryczne, w tym dokładność, ciągłe monitorowanie i niezawodność, wymagane w normie AMS 2750E. Steruje on wszystkimi zautomatyzowanymi procesami, zapewnia konieczne funkcje nadzoru i ostrzegania oraz zarządza działaniami eksploatacyjno-konserwacyjnymi, np. takimi jak monitorowanie utleniania elementu grzejnego. Zaprojektowano go do efektywnego działania z wykorzystaniem wbudowanego trybu oszczędzania energii.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.