google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 22.03.2019
  1 USD
  3.7948
  0.0367
  1 EUR
  4.2894
  0.0024
  1 CHF
  3.8079
  0.023
  1 GBP
  4.9700
  0.0197
  1 RUB
  0.0592
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Innowacyjne centra gnące RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH

  Innowacyjne centra gnące RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH

  Automatyzacja produkcji w rozwijających się zakładach produkcyjnych wiąże się z zainwestowaniem ogromnych funduszy, które często są przytłaczające dla mniejszych i średnich firm. W wielu sytuacjach pomaga wsparcie funduszami unijnymi. Jednak kto już raz wykorzystał takie wsparcie wie, że nie jest to takie proste jak się wielu wydaje. Biorąc pod uwagę powyższe problemy, wielu właścicieli firm szuka optymalnych rozwiązań, które usprawnią dotychczasową produkcję. Odpowiedzią na takie poszukiwania są nowe modele maszyn, bardziej dostosowane do realiów polskiego rynku.

  Innowacyjne centra gnące RAS Reinhardt Maschinenbau GmbHInnowacyjne centra gnące RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH

  Takiego wyzwania podjął się niemiecki producent RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH projektując automatyczne centrum gnące Multibend-Center ECO do paneli i pudełek o długości max. do 2560 mm. Nowe rozwiązanie jest kompromisem pomiędzy w pełni zautomatyzowanym centrum gnącym a potrzebą bardziej dostępnego cenowo rozwiązania, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej klasy gięć. Dzięki temu wiele firm, które marzyły o takim usprawnieniu produkcji, mogą realnie zaplanować zakup i wdrożenie centrum gnącego.

  Innowacyjne centra gnące RAS Reinhardt Maschinenbau GmbHW odróżnieniu od pierwotnej wersji centrum gnącego, który cieszy się powodzeniem na całym świecie, nowe Multibend-Center ECO posiada ręczną stację ładowania arkuszy, natomiast pozostałe operacje, związane z transferem i pozycjonowaniem, nadal są automatyczne. Operacja gięcie dokonuje się w systemie w górę i w dół, a narzędzia są wymieniane za pomocą wymiennika narzędzi, bez ingerencji operatora. Tak skonfigurowane centrum gnące, wyposażone jest w pełen pakiet innowacyjnego oprogramowania Bendex i daje ogromne możliwości przy programowaniu, wykorzystując m.in. możliwość wczytywania plików STEP jak i DXF.

  Wyłącznym dystrybutorem w Polsce innowacyjncych rozwiazań niemieckiego producenta RAS jest firma Polteknik LTD. Sp. z o.o. z siedzibą w Miszewku k. Gdańska - www.polteknik.pl

  Źródło:
  POLTEKNIK Ltd. Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  POLTEKNIK Ltd. Sp. z o.o.

  Firma POLTEKNIK Ltd. Sp. z o.o. powstała w 1990 roku i specjalizuje się w dostawach maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej blachy. W naszej ofercie znajdują się również maszyny do cięcia termicznego, obróbki skrawaniem, roboty oraz linie technologiczne.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.