google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 22.03.2019
  1 USD
  3.7948
  0.0367
  1 EUR
  4.2894
  0.0024
  1 CHF
  3.8079
  0.023
  1 GBP
  4.9700
  0.0197
  1 RUB
  0.0592
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Targi SyMas – tego wydarzenia nie da się ominąć

  Tony surowców, produktów i półproduktów – niemal w każdej firmie codziennie wykorzystuje się materiały sypkie i masowej niezależnie, czy mowa o branży spożywczej, farmaceutycznej, czy o przemyśle ciężkim.

  Targi SyMas Targi w KrakowieTargi SyMas Targi w Krakowie

  Kwestia magazynowania i transportu materiałów sypkich jest istotna w łańcuchu produkcyjnym w wielu przedsiębiorstwach, a w każdym z tych przypadków niezbędne jest dostosowanie procesów do indywidualnych wymogów. Każdy materiał sypki ma inną technologię obróbki – jedne urządzenia stosowane są do przerobu zboża, inne do cementu czy chemikaliów w proszku. Zdawać by się mogło – mnogość materiałów i mnogość problemów.

  W odpowiedzi na tak duże i zróżnicowane zapotrzebowanie, jesienią, już po raz 10. w Krakowie odbędą się Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas. Pobyt na Targach SyMas to gwarancja znalezienia produktów i usług odpowiadających spersonalizowanym potrzebom.

  Aż 120 firm na start

  Choć do wydarzenia pozostało prawie 6 miesięcy, to już ponad 120 firm z kraju i zagranicy potwierdziło swój udział w Targach SyMas oraz towarzyszących im 9. Międzynarodowych Targach Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance. Pośród wystawców pojawią się m.in.: Buttimer Polska Sp. z o.o., Dec Poland Tekpro Sp. z o.o., Deric Technik s.c., DMN Schuttguttechnik GmbH, Endress+Hauser Polska Sp. z o.o., Euro SITEX Polska, Kreisel GmbH, NetterVibration Polska Sp. z o.o., Nord Napędy Sp. z o.o., Tubes International Sp. z o.o., WAM Polska Sp. z o.o. Jubileuszowa edycja Targów SyMas odbędzie się 10-11 października 2018, jak zwykle w EXPO Kraków.

  Targi SyMas Targi w KrakowieTargi SyMas Targi w Krakowie

  Zadowoleni Wystawcy

  Udział w targach SyMas to gwarancja dotarcia do specjalistycznych odbiorców, ostatnią edycję odwiedziło ponad 2600 specjalistów z największych polskich przedsiębiorstw zajmujących się obróbką materiałów sypkich. Podczas spotkań z Wystawcami poruszane są jasno sprecyzowane tematy, a żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Widzimy duże zainteresowanie zwiedzających i nie są to wizyty kurtuazyjne. Klienci mają konkretne pytania i szukają konkretnych rozwiązań – tak podsumował swoje spotkania na ostatniej edycji targów SyMas i Maintenance Piotr Paczóski – Dyrektor Marketingu firmy Endress+Hauser Polska. Podobną opinię wyraził Kamil Waltz z Fenix System Sp. z o.o. – Targi SyMas/Maintenance to targi krótkie, ale bardzo konkretne, co potwierdza tegoroczna edycja. Przychodzą do nas klienci, którzy znają branżę i od razu przedstawiają nam swoje zapytania, czy problemy, a my staramy się na miejscu im pomóc - to ogromna zaleta tej imprezy. Pozyskaliśmy tutaj wielu nowych klientów. Należy również dodać, że Targi z roku na rok się rozrastają i cieszą się coraz większą popularnością wśród zwiedzających. Między innymi to sprawia, że do Krakowa chce się przyjeżdżać.

  Przestrzeń dla specjalistów

  2 strefy tematyczne organizowane w ramach Targów SyMas – czyli Strefa ATEX oraz Strefa Cementowo-Wapiennicza to przestrzeń, w której eksperci zaprezentują produkty i usługi wychodzące naprzeciw specjalistycznym wymogom. Wystawcy pierwszej z nich przedstawią zabezpieczenia przeciwwybuchowe, systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza oraz inne rozwiązania technologiczne używane w strefach zagrożonych wybuchem mieszanin pyłowo-powietrznych, gazów, par czy mgieł. W Strefie Cementowo-Wapienniczej natomiast zaprezentowane zostaną maszyny i urządzenia do obróbki materiałów sypkich, które są używane w cementowniach, betoniarniach, kopalniach kruszyw, czy też przez producentów materiałów budowlanych.

  Targi SyMas Targi w KrakowieTargi SyMas Targi w Krakowie

  Jeszcze więcej branżowej wiedzy

  Dużym atutem Targów SyMas są wykłady i konferencje prowadzone przez uznanych specjalistów z branży przemysłowej. Przez dwa dni goście targów będą mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych seminariach workShops. W przestrzeni targowej odbędą się prezentacje dotyczące osiągnięć, nowych produktów i przykładów udanych wdrożeń. Seminaria są doskonałą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy specjalistami z branży. Targom towarzyszyć będzie również jubileuszowa, 10. konferencja „Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich” organizowana przez długoletniego Partnera Targów SyMas – czasopismo „Powder & Bulk”.

  Źródło:
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi w Krakowie Sp. z o.o.

  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.