google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 18.09.2019
  1 USD
  3.9322
  -0.009
  1 EUR
  4.3419
  0.0009
  1 CHF
  3.9499
  -0.015
  1 GBP
  4.8953
  0.0071
  1 RUB
  0.0610
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • ZA NASZYM SUKCESEM STOI NIEUSTANNY ROZWÓJ

  Hydro Extrusion Poland logo

  O zbliżającym się Jubileuszu 25-lecia działalności zakładów Hydro Extrusion Poland, czynnikach sukcesu, planowanych zmianach i realizowanych inwestycjach rozmawiamy z Piotrem Wielińskim, Prezesem Zarządu spółki oraz Katarzyną Piekarską, Dyrektorem Sprzedaży.

  Red.: Niebawem świętować będą Państwo 25-lecie działalności. Jak Pan uważa, jakie czynniki zadecydowały o sukcesie marek Sapa i Hydro na polskim rynku?

  Piotr Wieliński, Prezesem Zarządu Hydro Extrusion Poland
  fot. Piotr Wieliński
  Prezesem Zarządu
  Katarzyna Piekarska, Dyrektor Sprzedaży Hydro Extrusion Poland
  fot. Katarzyna Piekarska,
  Dyrektor Sprzedaży 

  Piotr Wieliński: To prawda, już od ćwierć wieku budujemy branżę aluminiową w Polsce, dostarczając rodzimym przedsiębiorstwom komponenty aluminiowe wysokiej klasy. Myślę, że za sukcesem naszej obecności na polskim rynku stoi nieustanny rozwój oraz doskonalenie produktów i serwisu. Korzystając z nowoczesnych technologii, dbając o know-how i podnosząc kwalifikacje naszej kadry, zapracowaliśmy na zaufanie, za które jesteśmy bardzo wdzięczni.

  Red.: 25 lat to szmat czasu - proszę zatem powiedzieć jak w przeciągu tylu lat nadążali Państwo za zmianami trendów, by wciąż pozostać na topie?

  Katarzyna Piekarska: Celem pioniera na rynku powinno być nie tylko doskonalenie technologii, ale i dbanie o relacje z odbiorcami. Oparte na szczerości i otwartej komunikacji relacje z naszymi partnerami biznesowymi mają dla nas znaczenie priorytetowe. To informacje uzyskane od naszych Klientów zarówno podczas codziennej współpracy, jak podczas regularnie przeprowadzanych badaniach satysfakcji są dla nas najważniejszym źródłem opinii i wyznaczają kierunek naszego rozwoju.

  Red.: Czy w związku z tym, że istnieją Państwo na rynku już ćwierć wieku, planują Państwo jakieś zmiany, które pokażą firmę z innej strony?

  Katarzyna Piekarska: W najbliższych miesiącach czekają nas dalsze zmiany wizerunkowe, które jednak podyktowane są nie jubileuszem, a zmianami właścicielskimi, do których doszło w ubiegłym roku. Aktualnie pracujemy nad nowym logo całej Grupy Hydro, które zostanie dostosowane do obecnych trendów komunikacji wizualnej oraz będzie przedstawiało wartości naszej marki. Jesienią tego roku planujemy zaprezentować kompletną identyfikację korporacyjną ukazującą założenia komunikacyjne, którymi będziemy kierować się w najbliższych latach.

  Red.: Czy może Pan zdradzić jakie są plany Hydro na najbliższe dni tygodnie i lata?

  Piotr Wieliński: Głównymi działaniami, które jeszcze bardziej mają wzmocnić naszą pozycję lidera na rynku będą inwestycję w rozwój kadry i technologii, które w konsekwencji prowadzą do optymalizacji założonych wyników biznesowych. Zamierzamy zmodernizować zaplecze produkcyjne we wszystkich naszych zakładach). Chcemy skupić się na rozwoju kultury organizacyjnej i kompetencji managerskich, aby jak najlepiej zadbać o rozwój naszych pracowników oraz jakość zarządzania. W dalszy ciągu będziemy też realizować projekty mające na celu utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy.

  Źródło:
  Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o.

  Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej specyficzne wymagania klienta w zakresie profili aluminiowych. Dysponujemy trzema prasami do wyciskania profili aluminiowych o wymiarach 6", 7" i 9" a narzędzia i matryce wytwarzamy w większości w naszej...

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.