google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 16.01.2019
  1 USD
  3.7619
  0.0077
  1 EUR
  4.2929
  0.0007
  1 CHF
  3.8066
  -0.0045
  1 GBP
  4.8439
  0.0139
  1 RUB
  0.0564
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Aby zapewnić najwyższą jakość produktów i spełnić surowe normy, producenci narzędzi medycznych wybierają technologie SECO/WARWICK

  SECO/WARWICK logo

  Ciągłe inwestycje Grupy SECO/WARWICK w R&D i współpraca ze światowymi instytucjami badawczymi zapewniają SECO/WARWICK utrzymanie wiodącej pozycji wśród dostawców systemów do obróbki cieplnej metali dla wymagających producentów, w tym przedstawicieli branży medycznej.

  Zorientowane na przyszłość przedsiębiorstwa z tego sektora są świadome, że tylko dzięki współpracy z dostawcami niezawodnych technologii mogą zagwarantować innowacyjne przyrządy chirurgiczne i narzędzia medyczne cechujące się doskonałą jakością. Właśnie dlatego nieustannie wybierają sprawdzone rozwiązania SECO/WARWICK.

  Branża medyczna to zaawansowane i bezwzględnie niezawodne technologie.

  Wraz z rozwojem medycyny, światowi producenci urządzeń medycznych stają przed wyzwaniem dostarczania coraz bardziej innowacyjnych i zaawansowanych produktów. Medyczny sektor produkcyjny jest niezwykle wymagający pod względem inżynieryjnym. Obecnie producenci muszą wytwarzać produkty o najwyższej jakości, spełniające rygorystyczne normy.

  Technologie SECO/WARWICK wykorzystuje się na całym świecie do produkcji urządzeń medycznych i ich rozwoju. W ostatnim kwartale 2017 roku, jeden z producentów z Wielkiej Brytanii zamontował 6‑barowy piec próżniowy do produkcji narzędzi medycznych, np. bypassów. Urządzenie do obróbki cieplnej metali umożliwia operatorom automatyczne grzanie i chłodzenie w jednym układzie. System hartowania gazem zapewnia skuteczne chłodzenie przy najmniejszym możliwym zniekształceniu części – co stanowi istotną korzyść przy precyzyjnych elementach, w przypadku których błędy są niedopuszczalne.

  Linia do obróbki cieplnej SECO/WARWICK składająca się z pieca próżniowego CaseMaster Evolution® połączonego z hartowaniem w oleju lub gazie, pieców atmosferowych i systemu wysokopróżniowego jest wykorzystywana również przez Aesculap Chifa Sp. z o.o., należącą do grupy B. Braun, jednej z największych na świecie producentów i dostawców produktów medycznych.

  Od 1984 roku SECO/WARWICK współpracuje z producentami urządzeń medycznych z Ameryki Północnej, Europy i Azji – trzech najważniejszych rynków medycznych, nieustannie wpływając na ich rozwój.

  Dzięki wyjątkowym badaniom SECO/WARWICK i pełnym testom metalograficznym, spółka rozwija otrzymane i zakupione technologie a także tworzy nowoczesne rozwiązania do obróbki cieplnej metali. 

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.