google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 16.01.2019
  1 USD
  3.7619
  0.0077
  1 EUR
  4.2929
  0.0007
  1 CHF
  3.8066
  -0.0045
  1 GBP
  4.8439
  0.0139
  1 RUB
  0.0564
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • USER DAY 2018

  Logo STIGO

  Firma STIGO po raz SIÓDMY organizuje konferencję USER DAY. Tym razem konferencja odbędzie się w dniach 24-25 maja 2018 w hotelu MOLO RESORT w Osieku.

  User Day to cykliczne spotkanie branży metalowej organizowane w celu przedstawienia najnowszych trendów dotyczących oprogramowania i maszyn, które wykorzystywane są przez wiodące na rynku firmy. Dzięki uczestnictwu szerokiego grona ekspertów i autorytetów z wybranej specjalności, spotkania stanowią znakomitą okazję do wymiany poglądów i pogłębiania wiedzy. Jest to również wydarzenie integrujące polskich i zagranicznych specjalistów. STIGO stwarza okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych znajomości biznesowych.

  USER DAY 2018

  Każdy uczestnik do wyboru ma ścieżkę inżynierską oraz menadżerską (dla osób zarządzających). W ramach drugiego panelu odbędzie się szkolenie z zakresu HR, które poprowadzi specjalistka Magdalena Adamczyk-Zięba (TREDO). Temat szkolenia został dobrany na podstawie aktualnej sytuacji na rynku pracy w  naszej branży.

  Na konferencji nie zabraknie najbardziej wyczekiwanych wykładów dotyczących oprogramowania do optymalizacji cięcia blach SigmaNEST. Wśród pozostałych omawianych tematów pojawią się m.in.: Zarządzanie produkcją w branży metalowej, Cięcie rur i profili, Oprogramowanie do gięcia, Wsparcie realizacji produkcji, Cięcie plazmowe i laserowe, Automatyzacja produkcji oraz znakowanie mikropunktowe i pneumatyczne.

  Podczas tegorocznej konferencji poruszymy zagadnienia takie jak:

  • Najnowsza aktualizacja SigmaNEST X1.4.Cały sztab naszych specjalistów omówi dla Państwa ostatnią wersję oprogramowania. Oprócz nowych funkcji jakie pojawiły się w programie, przedstawimy zmiany w dodatkach: Color Offload, Load Manager oraz SimTrans.
  • Nowa wersja SigmaTUBE.Jakub Zięba opowie o kompleksowym programie do cięcia rur i profili, który działa w środowisku SolidWORKS.
  • Zarządzanie produkcją w branży metalowej na przykładzie SigmaMRP.
   - Przygotowaliśmy 2 prezentacje. Pierwsza poświęcony będzie ogólnemu opisowi oraz podstawowym funkcjom jakie daje oprogramowanie. W drugiej części omówimy bardziej zaawansowane funkcje i przykłady.
  • Specjalnie dla kadry zarządzającej przygotowaliśmy szkolenie z zakresu HR – więcej o tym szkoleniu już wkrótce.
  • Wsparcie realizacji produkcji dla branży tworzyw sztucznych oraz obróbki wyrobów metalowych.
  • Znakowanie mikropunktowe i pneumatyczne na hali produkcyjnej.
  • Możliwości ręcznego cięcia plazmowego.

  Wśród prelegentów pojawią się również m.in.: Polteknik, Remmert oraz Supra Elco.

  Drugi dzień spotkania tradycyjnie poświęcony jest indywidualnym konsultacjom ze specjalistami STIGO. Każdy z uczestników będzie mógł omówić interesujące go kwestie. Organizator, nie zapomina o zapewnieniu sportowych atrakcji dla swoich atrakcji.

  Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja. Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.stigo.com.pl/user-day-2018/

  Źródło:
  STIGO Sp. z o.o. Sp.k.
  Artykuł został dodany przez firmę

  STIGO Sp. z o.o. Sp.k.

  STIGO dostarcza specjalistyczne oprogramowanie i maszyny dla branży przemysłowej, a w szczególności produkcyjnej. Świadczymy usługi sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie techniczne i szkoleniowe.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.