google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 24.05.2019
  1 USD
  3.8436
  -0.026
  1 EUR
  4.2989
  -0.0118
  1 CHF
  3.8327
  -0.0016
  1 GBP
  4.8768
  -0.0084
  1 RUB
  0.0595
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Piec z trzonem pokrocznym do obróbki cieplnej, produkcji SECO/WARWICK, wzmocni moce produkcyjne jednego z wiodących producentów rur w Indiach

   Piec z trzonem pokrocznym do obróbki cieplnej, produkcji SECO/WARWICK, wzmocni moce produkcyjne jednego z wiodących producentów rur w Indiach

  Tube Investments of India Ltd., jeden z wiodących producentów rur w Indiach, wzmacnia swoje moce produkcyjne na południu kraju z nowym piecem z trzonem pokrocznym produkcji  SECO/WARWICK do obróbki cieplnej rur, wyżarzania i normalizowania.

  Lepsza jakość w krótszym czasie

  Piec SECO/WARWICK z trzonem pokrocznym, dostarczony do Tube Investments of India Ltd., został zaprojektowany do obróbki cieplnej rur ze stali węglowej (ERW i spawane), ciągnionych spawanych rur ze stali precyzyjnej i rur ciągnionych. Jest wyposażony w jednostronny samowzmacniający się palnik rur, system automatycznego zapłonu oraz system monitorowania płomienia. Praca pieca jest kontrolowana panelem sterowania PLC, który zapewnia automatyczne sterowanie i dokładne monitorowanie parametrów systemowych, co przekłada się na lepszą jakość przetwarzanych materiałów. Wyjątkowa konstrukcja pieca i system kontroli temperatury zapewniają szybkie tempo ogrzewania oraz wysoką jednolitość temperatury we wsadzie.

  Dzięki ścisłej współpracy firm i tworzeniu rozwiązań spełniających potrzeby klientów, Tube Investments wzmacnia swoją pozycję rynkową. Mając technologię SECO/WARWICK, lidera w dziedzinie rozwiązań do obróbki cieplnej metali, indyjski producent rur może zaoferować swoim klientom realizację zamówienia w znacznie krótszym czasie, dostarczając przy tym lepszej jakości produkty.

  Zrozumieć potrzeby rynku

  Dzięki stałemu inwestowaniu w nowe, innowacyjne i przyjazne środowisku rozwiązania oraz ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w projektowaniu i tworzeniu różnych pieców do pracy ciągłej i linii produkcyjnych do obróbki cieplnej, SECO/WARWICK stał się preferowanym dostawcą technologii wielu producentów w Indiach. 

  W ubiegłym roku SECO/WARWICK z sukcesem zakończył instalację pieca z trzonem samotokowym o wydajności 3,96 tony na godzinę w NHK Springs India Ltd., Andhra Pradesh, w Indiach.  Linia CAB produkcji SECO/WARWICK, zwiększyła również zdolność produkcyjną firmy Banco Products (I) Ltd., czołowego indyjskiego producenta i dostawcy oryginalnych części dla pojazdów ciężkich, osobowych i produktów przemysłowych.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.