google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 17.07.2019
  1 USD
  3.8038
  0.0171
  1 EUR
  4.2644
  0.0062
  1 CHF
  3.8434
  -0.0041
  1 GBP
  4.7175
  -0.0039
  1 RUB
  0.0605
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Przemysł 4.0, transparentność i automatyzacja w procesach produkcji: SECO/WARWICK zaprasza na XXI edycję seminarium „Obróbka Cieplna 4.0”

  Logo SECO./WARWICK

  Rola optymalizacji, przejrzystości i automatyzacji w procesach produkcji, będzie stale rosnąć, wpływając jednocześnie na utrzymanie i uzyskanie przewagi konkurencyjnej. O definicji, trendach i zmianach, jakie niesie ze sobą IV rewolucja przemysłowa w sektorze obróbki cieplnej metali, opowiedzą eksperci podczas XXI edycji seminarium SECO/WARWICK noszącego nowy tytuł „Obróbka Cieplna 4.0” i nową konwencję.

  Trzy dni, mnóstwo trendów i networking

  „Jako lider rozwiązań obróbki cieplnej metali, bacznie śledzimy sytuację w branży. Trzymając cały czas rękę na pulsie, obserwujemy zmiany w sektorze i analizujemy wszelkie doniesienia. Tę wiedzę łączymy z pasją do innowacji, dzięki czemu organizowane przez nas seminarium zapewnia tak wysoki poziom merytoryczny oraz program, który idealnie wpisuje się w panujące trendy,” mówi Katarzyna Sawka, Dyrektor Globalny Marketingu Grupy SECO/WARWICK.

  Tegoroczne, trzydniowe wydarzenie (12-14.09.2018) obejmie dzień otwarty połączony z wizytą w sercu firmy w Świebodzinie oraz wykłady ujęte w bloki tematyczne dotyczące technologii hybrydowych, optymalizacji i transparentności procesów produkcji oraz inteligentne narzędzia w tym SECO/PREDICTIVE maintenance 4.0. Jednym słowem Industry 4.0 w obróbce cieplnej omawiane podczas 2 dni seminaryjnych.

  Zajrzyj do serca firmy już teraz:

  Prelekcje prowadzone będą przez znanych ekspertów branżowych, jak również przedstawicieli uczelni wyższych czy świata biznesu. Ciekawi goście, inżynierowie praktycy, autorytety branżowe (prof. dr hab. P. Kula, dr. hab. L. Małdziński, dr. inż. L. Turowska) zagwarantują wysoki poziom wydarzenia i unikatową wartość networkingową.

  Open Day częścią programu Seminarium

  Cieszący się w ubiegłym roku ogromnym powodzezniem Open Day, staje się integralną częścią wydarzenia. 12 września SECO/WARWICK otworzy swoje drzwi, prezentując kulisy unikalnych i innowacyjnych technologii i rozwiązań do obróbki cieplnej metali, z powodzeniem wprowadzonych na globalne rynki.

  Zapisy ruszyły

  Formularz zgłoszeniowy dla spragnionych wiedzy, wymiany doświadczeń, poznania trendów i networkingu podczas najbardziej wyczekiwanego branżowego wydarzenia w Polsce - dostępny jest już online (www.secowarwick.com) 

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.