google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 17.07.2019
  1 USD
  3.8038
  0.0171
  1 EUR
  4.2644
  0.0062
  1 CHF
  3.8434
  -0.0041
  1 GBP
  4.7175
  -0.0039
  1 RUB
  0.0605
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Szybciej rezerwujesz – więcej zyskujesz: czyli bilety na Seminarium SECO/WARWICK „Obróbka Cieplna 4.0” w niższej cenie tylko do końca czerwca!

  Logo Seco/Warwick

  W sobotę, 30 czerwca, kończy się przedsprzedaż biletów na tegoroczną, 21. edycję Seminarium SECO/WARWICK „Obróbka Cieplna 4.0”. Jeżeli jeszcze nie masz, kup bilety do końca czerwca i zaoszczędź nawet do 440 zł - od lipca ceny wzrosną.

  Mnóstwo trendów i wartościowy networking

  Szybciej rezerwujesz – więcej zyskujesz: czyli bilety na Seminarium SECO/WARWICK „Obróbka Cieplna 4.0” w niższej cenie tylko do końca czerwca!„Jako lider rozwiązań obróbki cieplnej metali, bacznie śledzimy sytuację w branży. Trzymając cały czas rękę na pulsie, obserwujemy zmiany w sektorze i analizujemy wszelkie doniesienia. Tę wiedzę łączymy z pasją do innowacji, dzięki czemu organizowane przez nas seminarium zapewnia tak wysoki poziom merytoryczny oraz program, który idealnie wpisuje się w panujące trendy,” mówi Katarzyna Sawka, Dyrektor Globalny Marketingu Grupy SECO/WARWICK.

  Tegoroczna, 21 edycja wydarzenia rozpocznie się specjalnym programem „Open Day”, 12 września w siedzibie firmy w Świebodzinie, gdzie SECO/WARWICK otworzy swoje drzwi, prezentując kulisy unikalnych i innowacyjnych technologii i rozwiązań do obróbki cieplnej metali, z powodzeniem wprowadzonych na globalne rynki.

  Kolejne 2 dni seminarium (13-14.09) to liczne panele dyskusyjne i prelekcje prowadzone przez znanych ekspertów branżowych, jak również przedstawicieli uczelni wyższych czy świata biznesu. Ciekawi goście, inżynierowie praktycy, autorytety branżowe (prof. dr hab. P. Kula, dr. hab. L. Małdziński, dr. inż. L. Turowska) zagwarantują wysoki poziom wydarzenia i unikatową wartość networkingową.

  Starannie wyselekcjonowane treści prezentowane podczas 2-dniowych prelekcji, dotyczyć będą technologii hybrydowych, optymalizacji i transparentności procesów produkcji oraz inteligentnych narzędzi w tym SECO/PREDICTIVE maintenance 4.0. Jednym słowem Industry 4.0 w obróbce cieplnej.

  Zobacz viedo-zapowiedź wydarzenia:

  Formularz zgłoszeniowy dla spragnionych wiedzy, wymiany doświadczeń, poznania trendów i networkingu podczas najbardziej wyczekiwanego branżowego wydarzenia w Polsce – dostępny online (www.secowarwick.com)

  Więcej informacji: https://www.secowarwick.com/pl/informacje/seminarium-2018/

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.