google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 17.07.2019
  1 USD
  3.8038
  0.0171
  1 EUR
  4.2644
  0.0062
  1 CHF
  3.8434
  -0.0041
  1 GBP
  4.7175
  -0.0039
  1 RUB
  0.0605
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Globalna obecność, lokalne wsparcie: SECO/WARWICK umacnia linie produkcyjne branży motoryzacyjnej na Śląsku.

  Globalna obecność, lokalne wsparcie: SECO/WARWICK umacnia linie produkcyjne branży motoryzacyjnej na Śląsku.

  SECO/WARWICK, lider rozwiązań do obróbki cieplnej metali, modernizuje linie produkcyjne sektora samochodowego w jego najważniejszym regionie , tj. na  Śląsku, gdzie swoje oddziały mają lub otwierają najwięksi gracze motoryzacyjnej branży.

  Do jednego z nich, międzynarodowej korporacji zajmującej się produkcją kluczowych elementów w silniku samochodowym, m.in. GM, Audi, Ferrari, Ford, Jaguar, Maserati, SECO/WARWICK dostarczył nowe elementy do pracującego rozwiązania. Chodzi o muflę do pieca atmosferowego innego producenta, która umożliwi utrzymanie stałej atmosfery oraz precyzyjną kontrolę nad piecem i jego parametrami.

  „Modernizacja istniejącego parku maszyn to nie tylko gwarancja sprawnie działających poszczególnych urządzeń czy całych linii produkcyjnych. To także pewność zachowania najwyższego bezpieczeństwa, oszczędność inwestycji i więcej czasu na planowanie strategicznych działań firmy,” mówi Robert Kucharski, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu, SECO/WARWICK Services, spółki wchodzącej w skład Grupy SECO/WARWICK.

  W odpowiedzi na potrzeby

  Południowa część Polski, tak jak sąsiadujące z nią Czechy i Słowacja, to zaplecze największych międzynarodowych firm motoryzacyjnych, które wymagają stosowania najnowocześniejszych rozwiązań w tym do obróbki cieplnej metali. W odpowiedzi na rosnące potrzeby i aktywność sektora w tej części kraju, SECO/WARWICK utworzyło na Śląsku biuro serwisowe, zapewniające jeszcze szybszą, bardziej dynamiczną i profesjonalną obsługę klienta.

  „Profesjonalne Usługi Serwisowe SECO/WARWICK  wykonywane są przez doświadczony zespół inżynierów, dostępnych całą dobę, 7 dni w tygodniu, zaś 9 centrów serwisowych na całym świecie, zapewnia ich globalną obecność i wsparcie niemal w każdym zakątku Portfolio usług serwisowych obejmuje m.in. modernizację i kompleksowy remont zarówno urządzeń SECO/WARWICK jak i wszelkich rozwiązań czy urządzeń do obróbki cieplnej metali i metalurgii próżniowej innych producentów. Wykonując prace modernizacyjne, jak w tym przypadku wymianę mufli, zapewniamy zachowanie wymaganych norm bezpieczeństwa,” dodaje Kucharski.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.