google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 16.08.2019
  1 USD
  3.9281
  0.0391
  1 EUR
  4.3543
  0.008
  1 CHF
  4.0093
  0.0169
  1 GBP
  4.7713
  0.0787
  1 RUB
  0.0596
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyróżnienie za wysoką jakość wzornictwa

  Logo Kipp

  Firma HEINRICH KIPP WERK odniosła sukces w jednym z największych konkursów designu na świecie i otrzymała nagrodę Red Dot Award w dziedzinie Product Design 2018.

  Wyróżnienie za wysoką jakość wzornictwaKryteria oceny stosowane przez 40-osobowe jury to między innymi stopień innowacyjności, funkcjonalność, jakość formalna, ergonomia i trwałość: „[...] Gdy mówimy o dobrym designie, nie mam na myśli tylko estetycznego wyglądu produktów. Wszystkie je cechuje wybitna funkcjonalność. Świadczy to o tym, że projektanci zrozumieli swoich klientów i ich potrzeby” – mówi prof. dr Peter Zec, inicjator i dyrektor Red Dot Awards.

  Wyróżnienie Red Dot od kilkudziesięciu lat pozostaje prestiżowym znakiem potwierdzającym wybitną jakość wzornictwa. Znaczenie nagrody potwierdza również liczba uczestników: projektanci i producenci z 59 krajów zgłosili ponad 6300 obiektów do konkursu.

  Tym bardziej cieszy nas, że praktyczne trzpienie montażowe firmy KIPP zaliczają się do nagrodzonych produktów 2018 r. Trzpienie montażowe ułatwiają mocowanie i łączenie części i przedmiotów obrabianych dzięki prostemu prostemu mechanizmowi docisku.

  Źródło:
  Kipp Polska Sp. z o.o
  Artykuł został dodany przez firmę

  KIPP Polska Sp. z o.o

  Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. owoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.