google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 16.07.2019
  1 USD
  3.7867
  0.0011
  1 EUR
  4.2582
  -0.0091
  1 CHF
  3.8475
  -0.0037
  1 GBP
  4.7214
  -0.0301
  1 RUB
  0.0603
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Lubuski Lider Biznesu kolejną nagrodą SECO/WARWICK

  Lubuski Lider Biznesu kolejną nagrodą SECO/WARWICK

  24 września, podczas Finałowej Gali Lubuskiego Lidera Biznesu 2018, do SECO/WARWICK po raz drugi trafiła statuetka będąca uznaniem mocnej pozycji rynkowej firmy. W imieniu Spółki nagrodę odebrała Dyrektor Marketingu Grupy SECO/WARWICK, Katarzyna Sawka.

  „Lubuski Lider Biznesu" jest ważną nagrodą lokalną i dlatego cieszy nas szczególnie. Tytuł ten jest dowodem przynależności firmy do regionu i jej znaczenia w nim ale i solidności, wiarygodności oraz innowacyjności firmy na biznesowym polu. To mocny argument przyciągający licznych interesariuszy, którymi są nie tylko inwestorzy czy partnerzy ale i obecni czy przyszli pracownicy. Cieszymy się, że statuetka trafia po raz kolejny w nasze ręce, bo jest dowodem stałej obecności SECO/WARWICK na lubuskiej arenie. Ten lokalny pierwiastek, to coś, co od laty wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji,” mówi Katarzyna Sawka, Dyrektor Marketingu Grupy SECO/WARWICK.

  „Lubuski Lider Biznesu” to najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie konkursowe w lubuskiem, jak twierdzą organizatorzy tego lokalnego współzawodnictwa. Kapituła konkursowa wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa w zachodniej Polsce, które działają na biznesowej arenie transparentnie i uczciwie a ich sukcesy są regionalną wizytówką.

  To nie pierwsza nagroda

  Tegoroczny laur nie jest pierwszą nagrodą w dorobku SECO/WARWICK. Po tytuł Lubuskiego Lidera Biznesu świebodzińska firma sięgnęła już rok wcześniej, a w jej portfolio statuetek znajdują się także inne pozycje podkreślające biznesową pierwszą ligę. W 2017 firma dołączyła do elitarnego grona Ukrytych Czempionów, wyróżnienie przyznane przez HSBC,  polskim firmom, które z powodzeniem działają na zagranicznych rynkach. SECO/WARWICK, wraz z 35 najszybciej rozwijającymi się polskimi firmami, znalazło się również na liście Diamentów Forbesa. Wśród nagród zdobytych przez świebodzińską spółkę jest też tytuł Firmy Produkcyjnej Roku w konkursie Liderzy Świata produkcji. Jury doceniło SECO/WARWICK za wykorzystanie najnowszych technologii w procesach produkcyjnych i stanie na czele cyfrowej rewolucji w przemyśle.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.