google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 22.03.2019
  1 USD
  3.7948
  0.0367
  1 EUR
  4.2894
  0.0024
  1 CHF
  3.8079
  0.023
  1 GBP
  4.9700
  0.0197
  1 RUB
  0.0592
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Prawidłowe wyposażenie magazynu

  Prawidłowe wyposażenie magazynu

  Powierzchnia magazynowa musi być funkcjonalna i urządzona według konkretnego schematu, zwłaszcza jeśli jest niewielka. Oczywiście towary znajdujące się w takim miejscu również muszą być posegregowane i dobrze zabezpieczone, dlatego konieczne będzie zainwestowanie w specjalne regały czy wózki, które ułatwią magazynowanie nie tylko przemysłowych akcesoriów, lecz również żywności.

  Funkcjonalne rozwiązania dla przemysłu

  Różnego rodzaju regały powinny stanowić podstawę każdego magazynu. W tej kwestii jest szeroki wybór więc na pewno każdy zainteresowany znajdzie produkt na miarę swoich potrzeb. Oczywiście prócz wielkości należy szczególną uwagę zwrócić na jakość wykonania oraz stabilność. Z racji, iż będą na nich często przechowywany ciężki towar muszą być trwałe. Oczywiście nośność regałów, materiał, z jakiego zostały wykonane oraz możliwość dodatkowej rozbudowy czy regulacji poszczególnych półek też wpłynie na ich funkcjonalność, więc o tych kwestiach nie należy zapominać. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności niezbędne mogą okazać się również specjalne systemy do przechowywania narzędzi CNC. Funkcjonalne szafy przeznaczone typowo do składowania wkładów na pewno okażą się niezastąpione. Wybierając taki asortyment koniecznie trzeba sprawdzić jakie wymiary posiada.

  Dobrym rozwiązaniem często stosowanym w magazynach będzie także zakup:

  • specjalnych skrzynek i kontenerów wykonanych z tworzyw odpornych na uszkodzenia. Można przechowywać w nich nie tylko towar, lecz także narzędzia więc idealnie sprawdza się również w przydomowym warsztacie. Należy jednak pamiętać, iż skrzynki czy kuwety do przechowywania żywności muszą być typowo przeznaczone do takiego celu oraz muszą posiadać stosowne certyfikaty
  • wózków transportowych, które na pewno ułatwią przenoszenie ciężkich towarów z miejsca na miejsce. Posiadają one wytrzymały system kółek, które w razie konieczności bardzo łatwo można wymienić.
  • metalowych szaf, które idealnie sprawdzą się nawet w niewielkich magazynach
  • stołów warsztatowych z imadłem lub bez. Takie wyposażenie można bez trudu dobrać do potrzeb, bo na rynku oferowane są zarówno małe stoły mobilne, jak i duże sześciokątne. Tutaj warto wcześniej sprawdzić jaki rodzaj blatu został zastosowany. By był funkcjonalny, musi być wykonany z surowców odpornych na uszkodzenia.

  Gdzie warto kupować takie wyposażenie?

  Najlepiej, jeśli będzie pochodziło wprost od producenta, takiego jak fami.com.pl,który zagwarantuje jakość wykonania. Nie zawsze gotowe regały czy wózki spełnią oczekiwania, nie jest to jednak problem, bo obecnie można bez trudu zamówić systemy, które będą dopasowane ściśle do potrzeb. Można również skorzystać z gotowych katalogów, a niestety kusząc się na zakup wyposażenia w sklepach, nie ma się zbyt dużego wyboru. Szafki narzędziowe oferowane przez najlepszych producentów na pewno posłużą długie lata, więc nie warto utrudniać sobie życia, biegając od sklepu do sklepu, skoro u producenta można nabyć wszystko, zyskując dodatkowo atrakcyjne ceny.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.