google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 22.03.2019
  1 USD
  3.7948
  0.0367
  1 EUR
  4.2894
  0.0024
  1 CHF
  3.8079
  0.023
  1 GBP
  4.9700
  0.0197
  1 RUB
  0.0592
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Linia CAB SECO/WARWICK wspiera rozwój jednej z najbardziej dynamicznych spółek w Indiach

  Linia CAB SECO/WARWICK wspiera rozwój jednej z najbardziej dynamicznych spółek w Indiach

  Linia SECO/WARWICK do lutowania w atmosferze ochronnej (CAB) umożliwi Karnavati Car Air Conditioners Pvt. Ltd w Ahmadabadzie (KCPL) produkcję szerokiej gamy produktów wysokiej jakości w ramach realizacji projektu greenfield w Gujarat w Indiach.

  Linia SECO/WARWICK do lutowania w atmosferze ochronnej (CAB) umożliwi Karnavati Car Air Conditioners Pvt. Ltd w Ahmadabadzie (KCPL) produkcję szerokiej gamy produktów wysokiej jakości w ramach realizacji projektu greenfield w Gujarat w Indiach.

  SECO/WARWICK dostarczy KCPL kompletną linię do lutowania w technologii CAB (Lutowanie w Atmosferze Ochronnej), w skład której wchodzi termiczne usuwanie oleju, nanoszenie topnika, suszenie, kontrola czystości atmosfery i systemy eliminacji niebezpiecznych zanieczyszczeń. System będzie wykorzystywany do wszystkich typów aluminiowych wymienników ciepła dla rynku motoryzacyjnego.

  „KCPL jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek w Indiach, zajmującą się chłodnicami, kondensatorami i zespołami wentylatorów do samochodów. Wybraliśmy linię SECO/WARWICK do lutowania w atmosferze ochronnej (CAB) ponieważ jest kompleksowym rozwiązaniem, które umożliwi naszej firmie produkcję różnorodnych produktów wysokiej jakości przy możliwie najniższym koszcie. Naszym celem jest utrzymanie szybkiego tempa wzrostu i zwiększenie rentowności poprzez modernizację działu ds. lutowania”, powiedział Kartik Jethwa, główny inżynier KCPL.

  „Jesteśmy dumni z partnerstwa technologicznego z KCPL i mamy nadzieję na ich dalszy sukces. Od 1984 roku SECO/WARWICK jest liderem w zakresie wprowadzania innowacji i rozwoju systemów do lutowania w atmosferze ochronnej (CAB), zapewniając naszym klientom najlepszą jakość i profesjonalne usługi techniczne, które zapewnią sprawność i skuteczną pracę urządzeń przez wiele lat”, powiedział Piotr Skarbiński, Wiceprezes Produktów Aluminium i CAB w SECO/WARWICK.

  Lutowanie w Atmosferze Ochronnej (CAB) aluminium z wykorzystaniem topnika niekorozyjnego jest preferowaną technologią w produkcji aluminiowych wymienników ciepła w przemyśle motoryzacyjnym.

  Ze względu na unikalne zalety procesu, w ostatnim czasie zwiększa się dominacja technologii CAB w zastosowaniach przemysłowych, elektroenergetycznych oraz HVAC.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.