google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 22.03.2019
  1 USD
  3.7948
  0.0367
  1 EUR
  4.2894
  0.0024
  1 CHF
  3.8079
  0.023
  1 GBP
  4.9700
  0.0197
  1 RUB
  0.0592
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • SECO/WARWICK wchodzi na japoński rynek elementów ze stali narzędziowej z technologią pieca próżniowego

  SECO/WARWICK wchodzi na japoński rynek elementów ze stali narzędziowej z technologią pieca próżniowego

  Wszystkie inwestycje japońskiego sektora produkcyjnego oczekują optymalnych wyników jakościowych. Firma SECO/WARWICK stworzyła system precyzyjnych pieców próżniowych spełniających oczekiwania japońskich klientów oraz normy jakości produkcji.

  Jest to system minimalizujący pobór energii dzięki optymalizacji mocy i skróceniu czasu cyklu, który jednocześnie został dostosowany do pracy w ograniczonej przestrzeni.

  „Pomimo tego, że jest to pierwszy piec próżniowy do obróbki cieplnej, który wprowadziliśmy na japoński rynek, grupa SECO/WARWICK jest na nim obecna od wielu lat, dostarczając rozwiązania w różnych grupach produktowych, np. piece próżniowe do topienia. Obecność na tym rynku pozwoliła SECO/WARWICK lepiej zrozumieć lokalne potrzeby. W kwestii procesów obróbki cieplnej posiadaliśmy już piec, którego klient potrzebował. Jednakże z uwagi na zbyt duży rozmiar tradycyjnego rozwiązania, które nie mieściło się w ograniczonej przestrzeni klienta, nasi inżynierowie dostosowali piec i stworzyli model, który doskonale wpasował się w niewielką przestrzeń produkcyjną klienta. Transformacja poziomych drzwi pieca w specjalny system pionowego otwierania i podnoszenia, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych parametrów procesów cieplnych w szczególności kontroli hartowania okazała się sukcesem” – wyjaśnił Maciej Korecki, Wiceprezes Segmentu Pieców Próżniowych w SECO/WARWICK.

  Systemy załadunku precyzyjnej technologii próżniowej SECO/WARWICK zostaną włączone w istniejącą linię, zapewniając dodatkową wydajność w tej samej przestrzeni i spełniając wymagania klienta w zakresie produkcji i przestrzeni zajmowanej przez urządzenia.

  Obecność na rynkach wschodnich

  Firma SECO/WARWICK jest obecna na rynkach wschodnich od wielu lat. Przedstawiciele z Japonii również kilkukrotnie odwiedzali siedzibę SECO/WARWICK, aby zobaczyć, jak rozwija się nowe technologie. Na przykład Japońskie Stowarzyszenie Obróbki Cieplnej (JSHT) miało okazję odwiedzić największą halę produkcyjną i przyjrzeć się z bliska nowoczesnym, precyzyjnym, energooszczędnym i ekologicznym urządzeniom do obróbki cieplnej. Doświadczenie SECO/WARWICK w rozwijaniu tych rozwiązań sięga lat 70. dwudziestego wieku, kiedy próżniowej technologie obróbki cieplnej pojawiły się w przemyśle lotniczym, narzędzi i matryc, motoryzacyjnym, obronnym, metalurgicznym, medycznym, jądrowym i energetycznym. W ostatnich latach dynamiczny rozwój spółki wiązał się z dostarczeniem ponad 800 kompletnych instalacji do ponad 40 krajów, a wiele z dostarczonych technologii stało się wyzwaniem dla tych tradycyjnych.

  SECO/WARWICK o rozwiązaniu znacząco redukującym zniekształcenia podczas konferencji w Japonii

  Podczas Międzynarodowej Konferencji QDE (International Conference on Quenching and Distortion Engineering), która odbędzie się w Japonii, Nagoya 27-29 listopada 2018, ekspert SECO/WARWICK w dziedzinie technologii próżniowych, Maciej Korecki, opowie o metodzie indywidualnego utwardzania kół zębatych na dużą skalę z minimalnymi zniekształceniami – UniCase Master, które znacząco redukuje zniekształcenia mechaniczne powstające w trakcie procesu utwardzania metali podczas obróbki cieplnej.

  “UCM to najbardziej rewolucyjnym produkt tego dziesięciolecia. Minimalizuje zniekształcenia, a co za tym idzie koszty produkcyjne, zwiększając tym samym precyzje wykonana produktu i zwiększając dostępność i jakość serwisową. Urządzenie to wprowadza prawdziwy przełom w jakości i powtarzalności efektów utwardzania kół zębatych podczas procesu próżniowego nawęglania niskociśnieniowego (LPC) z funkcjonalnością 4D hartowania gazowego pod wysokim ciśnieniem,” mówi Maciej Korecki.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.