google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 24.05.2019
  1 USD
  3.8436
  -0.026
  1 EUR
  4.2989
  -0.0118
  1 CHF
  3.8327
  -0.0016
  1 GBP
  4.8768
  -0.0084
  1 RUB
  0.0595
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • SECO/WARWICK wydłuża żywotność kluczowego urządzenia dostawcy metali szlachetnych

  Logo SECO/WARWICK

  SECO/WARWICK przeprowadził generalną modernizację, a zarazem wydłużył żywotność eksploatacyjną pieca komorowego, który stanowi główny element wyposażenia wiodącego międzynarodowego producenta metali szlachetnych i materiałów zaawansowanych.

  Piec został wyprodukowany i dostarczony przez SECO/WARWICK w 1989 roku, a regularne czynności serwisowe, prowadzone zgodnie z wytycznymi producenta, zapewniły jego niezawodną i wydajną pracę przez 3 dekady. Urządzenie służyło głównie do wyżarzania w produkcji metali szlachetnych i materiałów zaawansowanych.

  Piec stanowi kluczowy element wyposażenia z punktu widzenia procesu produkcji, a sam klient jest zadowolony z jego niezawodności. By móc cieszyć się wysokim standardem jakości przez kolejne 30 lat, klient w pierwszej kolejności zwrócił się z zapytaniem o remont pieca do SECO/WARWICK.

  „Takie przebudowy znajdują się wysoko na naszej liście priorytetów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi umiejętności oferowanych przez nasz zespół możemy przeprowadzić szybkie, fachowe i terminowe przebudowy i modernizacje dostosowane do napiętych harmonogramów naszych klientów”, wyjaśnia Keith Boeckenhauer, Dyrektor Zarządzający SECO/WARWICK USA.

  Kompleksowa przebudowa objęła instalację nowej izolacji, przegród, uszczelek drzwi, modernizację systemu sterowania, w tym niezwykle nowoczesnego interfejsu HMI.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.