google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 24.05.2019
  1 USD
  3.8436
  -0.026
  1 EUR
  4.2989
  -0.0118
  1 CHF
  3.8327
  -0.0016
  1 GBP
  4.8768
  -0.0084
  1 RUB
  0.0595
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Opatentowany generator atmosfery SECO/WARWICK wspiera produkcję producenta branży lotniczej

  SECO/WARWICK

  SECO/WARWICK zaopatrzył w dodatkowy system generatora atmosfery dostawcę zaawansowanych produktów węglowych i grafitowych wykorzystywanych w sektorze lotniczym, petrochemicznym, energetycznym i obronnym. Generator egzotermiczny o wydajności 6.000 stóp sześciennych na godzinę, czyli opatentowany Exogas®, jest używany w kilku systemach pieca klienta.

  Bazując na dotychczasowym doświadczeniu z innymi systemami wytwarzania atmosfery SECO/WARWICK, klient zdecydował się na zakup dodatkowego urządzenia. Jak przyznaje, generatory te są łatwe w obsłudze i wymagają konserwacji jedynie w niewielkim zakresie, a właściwie - jak pokazuje doświadczenie - systemy Exogas są całkowicie bezproblemowe.

  Ekonomiczna i sprawdzona alternatywa dla hurtowego zakupu gazów przemysłowych

  Opatentowany generator Exogas to sprawdzona technologia, która w celu zapewnienia prostego sterowania i niezawodnego działania, jest stale aktualizowana.

  Keith Boeckenhauer, Dyrektor Zarządzający SECO/WARWICK, USA, stwierdził: „Niezawodne generatory SECO/WARWICK o prostej konstrukcji cieszą się dobrą opinią wśród wielu firm. W rzeczywistości, biorąc pod uwagę koszt gazu ziemnego w ilości hurtowej, w wielu przedsiębiorstwach można zaobserwować rosnące zainteresowanie produkcją własnego gazu osłonowego lub procesowego. Nasze obliczenia wykazują, że w przypadku wielu firm koszt zakupu generatora może zwrócić się już po 1-2 latach. Cieszymy się, że możemy zaoferować tak ekonomiczną alternatywę dla hurtowych zakupów gazów przemysłowych”. 

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.