google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 17.09.2019
  1 USD
  3.9412
  0.0296
  1 EUR
  4.3410
  0.0148
  1 CHF
  3.9649
  0.0149
  1 GBP
  4.8882
  0.0273
  1 RUB
  0.0614
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Producent aluminium z nagrodą za najlepszą obsługę klienta i osiągnięcia w sprzedaży

  Polski zespół sprzedaży Norsk Hydro, jednego z największych potentatów w dziedzinie aluminium, został doceniony w Grupie Hydro za najlepszą obsługę klienta i osiągnięcia sprzedażowe w roku 2018.

  16 kwietnia 2019 roku, podczas spotkania Dyrektorów Sprzedaży z Zarządem Extrusion Europe we Włoszech, Katarzyna Piekarska - Dyrektor Sprzedaży Extrusion Poland (Trzcianka i Chrzanów) - odebrała dla swojego polskiego zespołu nagrodę Best Business Improvement 2018. Wręczyli ją Bruno D’hondt – Senior Vice President Head of Extrusion Europe oraz Roland van der Aa – Vice President Commercial & Opex Extruded Solutions Europe.

  Producent aluminium z nagrodą za najlepszą obsługę klienta i osiągnięcia w sprzedaży

  - Jestem dumna z tego, co udało nam się osiągnąć. Z pracy i zaangażowania całego zespołu oraz każdego z osobna. Dziękuję również wszystkim koleżankom i kolegom z naszych zakładów za ich wkład i wsparcie. Wierzę, że razem jesteśmy naprawdę mocnym zespołem i możemy wiele zdziałać zgodnie z motto „Klient jest najważniejszy” – wszyscy sprzedajemy! – tak skomentowała otrzymanie wyróżnienia Katarzyna Piekarska.

  Wyjątkowe wyróżnienie nie jest w tym zakresie jedynym dowodem uznania dla firmy. Działalność polskich oddziałów Hydro - norweskiego koncernu z blisko stuletnią tradycją - za swoją prokonsumencką postawę jest pozytywnie oceniana w przeprowadzanych rokrocznie badaniach satysfakcji klientów. W tegorocznej ankiecie 88% respondentów wysoko i bardzo wysoko oceniło życzliwość zespołu sprzedaży Hydro Extrusion Poland, a opiekunów handlowych określiło jako kompetentnych, responsywnych i dostępnych. Dużym uznaniem cieszy się także dział wsparcia technicznego – 77% pytanych wysoko i bardzo wysoko oceniło zrozumienie potrzeb klienta.

  Norsk Hydro obsługuje ok. 30 000 klientów rocznie. Polska jest obecnie dla koncernu czwartym rynkiem w Europie.

  Źródło:
  Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o.

  Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej specyficzne wymagania klienta w zakresie profili aluminiowych. Dysponujemy trzema prasami do wyciskania profili aluminiowych o wymiarach 6", 7" i 9" a narzędzia i matryce wytwarzamy w większości w naszej...

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.