google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 17.09.2019
  1 USD
  3.9412
  0.0296
  1 EUR
  4.3410
  0.0148
  1 CHF
  3.9649
  0.0149
  1 GBP
  4.8882
  0.0273
  1 RUB
  0.0614
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • 15-lecie SCHUNK Polska

  Wizje zaczynają się od pytań. Najważniejsze dla nas jest to, co możemy zrobić lepiej, by wcielić w życie innowacyjne pomysły, osiągnąć poprawę jakości produkcji i wydajności i tym samym wzmocnić pozycję rynkową naszych Klientów. Im lepiej dla Państwa – tym lepiej dla nas.

  15-lecie SCHUNK Polska

  2019, to rok jubileuszowy dla firmy SCHUNK, która w Polsce prowadzi działalność już od 15 lat. Był to dla nas okres dużej aktywności i stałego rozwoju. Dzisiaj firma SCHUNK jest liderem w swojej braży. To największy na świecie dostawca systemów mocowania detalu i oprawek narzędziowych oraz lider sprzedaży systemów chwytakowych i oprzyrządowania do robotów przemysłowych.

  Global Player

  Firma SCHUNK została założona w 1945 przez Friedricha Schunk, jako warsztat mechaniczny, a pod kierownictwem Heinza-Dietera Schunk została liderem kompetencji i światowego rynku w swojej dziedzinie. Dzisiaj firmą kieruje trzecie pokolenie, rodzeństwo Henrik A. Schunk i Kristina I. Schunk. Ponad 3400 pracowników w dziewięciu zakładach oraz 33 spółki zależne i partnerzy dystrybucyjni w ponad 50 krajach gwarantuje intensywną obecność na rynku. Z ponad 11 tys. standardowych komponentów, SCHUNK oferuje największe na świecie portfolio w dziedzinie technologii mocowania i systemów chwytakowych. Także w erze globalizacji wysoko cenimy wartości biznesu rodzinnego, polegające na podtrzymywaniu bezpośredniego kontaktu z Klientami i poczuciu osobistej odpowiedzialności. Wyznaczamy globalne standardy dzięki duchowi pionierstwa i perfekcji. Wyzwania, przed jakimi nasza innowacyjna firma stawała podczas 70 lat pracy, są zawarte w szerokim portfolio naszych najwyższej jakości produktów i innowacji technologicznych. Są to kamienie milowe wyznaczające ścieżkę naszego rozwoju od warsztatu mechanicznego do globalnego koncernu.

  15-lecie SCHUNK Polska

  15 lat w Polsce

  SCHUNK INTEC Sp. z o.o. jest firmą- córką niemieckiej spółki SCHUNK GmbH & Co. KG. Polska filia powstała w połowie 2004 roku w Starej Iwicznej. Obecnie nasza siedziba mieści się w Piasecznie (k. Warszawy) z biurem regionalnym w Chorzowie. Korzystając z wieloletniego doświadczenia firmy- matki, dostarczamy na polski rynek nowoczesne rozwiązania w zakresie systemów mocowania narzędzi i przedmiotów obrabianych oraz automatyki przemysłowej.

  Nasz jubileusz świętowaliśmy podczas tegorocznej edycji targów MACHTOOL, zapraszając naszych Klientów na tort i szampana oraz wręczając im podziękowania i pamiątkowe statuetki. Dziękując naszym Klientom za współpracę i pokładane w nas zaufanie, żywimy nadzieję na dalsze wspólne sukcesy i realizacje.

  Źródło:
  SCHUNK Intec Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SCHUNK Intec Sp. z o.o.

  SCHUNK to firma rodzinna, będąca światowym numerem jeden w zakresie technologii mocowania i systemów chwytakowych – od najmniejszego chwytaka równoległego do największego programu szczęk tokarskich.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.