google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 18.09.2019
  1 USD
  3.9322
  -0.009
  1 EUR
  4.3419
  0.0009
  1 CHF
  3.9499
  -0.015
  1 GBP
  4.8953
  0.0071
  1 RUB
  0.0610
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Międzynarodowe Seminarium pt. Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych

  Data: 9 i 10 października 2019 roku

  Tytuł: 3. Międzynarodowe Seminarium pt. Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych

  Miejsce: Instytut Spawalnictwa; sala konferencyjna im. Prof. Józefa Pilarczyka

  Cena: 800,00 zł brutto od osoby

  Cena promocyjna: 640,00 zł brutto od osoby – dla uczestników, którzy przyślą zgłoszenie do dnia 25 września 2019 r. (zob. jesienne seminaria w specjalnej ofercie)

  Dokumenty:  Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa

  W dniach 9 i 10 października 2019 r., w Instytucie Spawalnictwa, odbędzie się 3. Międzynarodowe Seminarium pt. Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych.

  Będzie to kolejne już wydarzenie z cyklu spotkań specjalistów zajmujących się zgrzewaniem. Wzorem lat poprzednich, zaprosiliśmy do udziału grono wybitnych ekspertów, którzy zaprezentują najnowsze wyniki badań i zagadnienia mające istotny wpływ na rozwój współczesnych technologii zgrzewania. Merytoryczne dopełnienie programu stanowić będą techniki pokrewne, w tym klejenie, jako niezwykle szybko rozwijająca się technika łączenia w przemyśle. Prezentacje najnowszych kierunków rozwoju branży wzbogacą praktyczne pokazy i przykłady zastosowań współczesnych urządzeń do zgrzewania.

  Zadbaliśmy o to, by spotkanie zgrzewalników z całej Polski – poza jego częścią stricte merytoryczną – miało również bardziej swobodny charakter. Zachęcać będziemy naszych Gości do niezobowiązujących spotkań i rozmów kuluarowych pomiędzy sesjami oraz podczas spotkania towarzyskiego organizowanego po zakończeniu obrad pierwszego dnia seminarium.

  O udziale w seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń, dlatego prosimy o przesłanie do Instytutu skanu wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia (e-mailem). Zgłoszenia można też przesyłać faksem albo pocztą.

  Bliższych informacji udziela Ośrodek Marketingu i Informacji Naukowej, tel. 32/33-58-395 lub 32/33-58-290; e-mail: marketing@is.gliwice.pl

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium.

  Źródło:
  Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa
  Artykuł został dodany przez firmę

  Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa

  Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa założony w 26 marca 1945 roku jako jednostka naukowo-badawcza i szkoleniowa, pełni obecnie rolę CENTRUM DOSKONAŁOŚCI W DZIEDZINIE SPAWALNICTWA W POLSCE.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.