google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Szykuje się inspirujące zakończenie drugiego półrocza 2019 roku! Oto najbliższe Konferencje Techniczne

  Axon Media logo

  Pierwsze wydarzenia z jesienno-zimowego cyklu Konferencji Technicznych Axon Media mamy już za sobą. Czas zaplanować sobie czas na udział w ostatnich już w tym roku spotkaniach. Sprawdź, gdzie odbywają się tym razem i jakiej tematyki będą dotyczyć.

  Sposoby na uniknięcie awarii i przestojów

  Najpierw – 6 listopada – wybieramy się do województwa świętokrzyskiego. Pierwsza z listopadowych konferencji trafiła bowiem po raz pierwszy do Kielc. To spotkanie przede wszystkim dla przedstawicieli działów Utrzymania Ruchu. Podczas wydarzenia omówione zostaną sposoby radzenia sobie z najczęstszymi problemami, wykorzystanie czujników podczerwieni do monitorowania stanu podzespołów oraz systemy zdalnej diagnostyki maszyn.

  Tydzień później (14 listopada) podobna tematyka przyciągnie specjalistów do Słupska, gdzie zaplanowana jest ostatnia już w tym roku odsłona konferencji „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. Podczas obu wydarzeń z tej serii wystąpią eksperci m.in. z firm takich jak Murrelektronik, Pepperl+Fuchs czy też Balluff.

  Na deser  - energetyka oraz intralogistyka

  Jesienno-zimowy sezon Konferencji Technicznych zamkną dwa wydarzenia, które odbędą się z dnia na dzień na Śląsku. Pierwsze z nich to „Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie”, na które można się wybrać 4 grudnia do Chorzowa, do Hotelu Gorczowskiego. Ostatnie w tym roku spotkanie - „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe w zakładach produkcyjnych” – odbędzie się natomiast 5 grudnia, również w Chorzowie, w tej samej lokalizacji.

  Każda z konferencji składa się zarówno z części prelekcyjnej i warsztatowej. Można także obejrzeć stanowiska wystawców, skorzystać z przerwy na kawę i ciepłego poczęstunku oraz poznać innych specjalistów ze swojej branży i nawiązać z nimi wartościowe relacje. Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów konferencyjnych oraz na zakończenie, certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Wstęp jest bezpłatny.

  Na każde z wymienionych wydarzeń możesz się zarejestrować na stronie: http://konferencjetechniczne.pl/

  Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona!

  Możesz również śledzić Axon Media Group na Facebooku, gdzie pojawiają się zawsze aktualne informacje dotyczące najbliższych konferencji, prelegentów i planowanej tematyki: https://www.facebook.com/AxonMediaPL/

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.