Power-tech Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Nowości, inspiracje, najlepsze praktyki – zapowiada się mocny start jesiennych Konferencji Technicznych

28-08-2019, 02:00

Axon Media logo

Wrzesień oraz październik powinien zainteresować tych specjalistów z branży przemysłu, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego. Jeden dzień w Olsztynie, Opolu, Lublinie, Koninie czy Bytomiu, gdzie odbędą się pierwsze jesienne Konferencje Techniczne Axon Media, wystarczy, by spotkać najważniejszych dostawców z rynku, podpytać o nowe rozwiązania i produkty, wypróbować aplikacje oraz narzędzia, które rozwiną zawodowe kompetencje.   

Cykl otwiera konferencja pt. „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się 18 września w Olsztynie.  To wydarzenie dla osób poszukujących wiedzy z zakresu szybkiej i efektywnej pracy z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz porad i wskazówek, które jeszcze bardziej usprawniają procesy produkcyjne. 

Z kolei specjaliści zajmujący się na co dzień UR w przedsiębiorstwach i chcący poszerzyć swoje kwalifikacje, mają do wyboru dwa terminy oraz lokalizacje. Pierwsza Konferencja Techniczna pt. „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych ” odbędzie się 25 września w Opolu. Kolejna – 16 października w Koninie.

„Efektywne zarządzanie energią i mediami technicznymi w procesie produkcji” to wydarzenie zaplanowane na 9 października w Lublinie. Tu praktycy wzbogacą uczestników o wiedzę z własnych doświadczeń m.in. w obszarach: Która strategia zarządzania energochłonnością procesów produkcyjnych jest najskuteczniejsza? W jaki sposób mieć media techniczne pod kontrolą?

Październikowy przegląd Konferencji Technicznych zamyka wydarzenie „Roboty przemysłowe i współpracujące w przemyśle”, które odbędzie się 23 października w Bytomiu. Uczestnicy mogą liczyć na prezentację zrobotyzowanych aplikacji, trendów w robotyzacji i automatyzacji produkcji, w tym cobotów, wymianę informacji o redukcji kosztów, eliminacji błędów, optymalizacji procesów i doskonalenie produkcji.

Wszystkie Konferencje Techniczne Axon Media dla specjalistów z branży są bezpłatne. Zapisy na wybrane wydarzenia ruszyły na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pl

Podobne artykuły